Velykų papročiai


Referatas apie velykas. Šv. velykų papročiai. Referatai apie velykas. Velyku referatas. Velykines skaidres. Referatas apie sv.velykas.lt. Velykinis scenarijus. Referatas velykų tradicijos. Velyku scenarijus. Referatai velukos.

Vėlykų šventimo papročiai ir jų prasmė. Referatas apie velykų papročius.

Referate nagrinėsiu Velykų papročius ,bei tradicijas. Nors ši tema man nėra įdomi ar aktuali ,bet pasistenksiu sužinoti kuo daugiau naujų ir įdomių dalykų ,kuriais mielai pasidalysiu su bendraklasiais.

Taip pat gilinsimės į šios šventės kilmę ,bandysime atskirti lietuvių tautos papročius ir objektus kurie turi velykinę sinbolinę reikšmę .Susipažinsime su prietarais ir įvairiais burtais ,aiškinsimės ar jie yra iš tikrųjų veiksmingi. Stengsimės į šią šventę pažvelkti kitu kampu ir visapusiškai išnagrinėti. Savo pranešime ketinu išdėstyti ,kur ir kaip yra švenčiamos šv. Velykos ,o kalbėsiu apie tai todėl ,jog greitai ši šventė pasibels į mūsų duris su visais savo papročiais ,burtais ir žinoma margaspalviais mergučiais. Sužinojau daug naujo apie papročius ir prietarus, tai buvo įdomu todėl nusprendžiau savo žiniomis pasidalinti ir su savo artimaisiais ,tikiuosi jiems bus taip pat įdomu kaip ir man.

  • Lietuvių kalba Referatas
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2012 m.
  • 5 puslapiai (1412 žodžiai)
  • Brigita
  • Velykų papročiai
    10 - 1 balsai (-ų)
Velykų papročiai. (2012 m. Lapkričio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/velyku-paprociai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 05:49
×