Venera skaidrės


Skaidres apie zeme. Skaidres apie venera. Skaidrės apie planetas. Žemė skaidrės. Veneros sandara. Veneros skaidrės. Saulės sistemos planetos pateiktys pateiktis. Merkurijus skaidres. Veneros vidinė sandara. Skaidres venera.

Pažintis su venera. Saulės sistema. Veneros duomenys. Veneros atmosfera. Paviršius. Veneros žemėlapis. Vidinė sandara. Orbita ir sukimasis. Veneros palydovai. Palyginimas su žeme. Tai įdomu. Naudota literatūra.

Stebint plika akimi, venera – nuostabus dangaus objektas, ryškumu pralenkiantis visus kitus šviesulius, išskyrus saulę ir mėnulį. Dėl to ji pavadinta grožio deivės vardu. Lietuvių mitologijoje vadinama aušrine, viena iš saulės dukterų, ir vakarine, lietuvių deive, vakaro globėja. Venera yra paukščių tako galaktikoje, saulės sistemoje. Venera yra antroji pagal atstumą nuo saulės planeta. Ji išsidėsčiusi tarp merkurijaus ir žemės. Kad būtų galima įsivaizduoti saulės sistemos mastus, sumažinkime ją 10 milijardų kartų ir pabandykime įsivaizduoti, kaip atrodys planetos, kokiu atstumu nuo saulės jos skrietų. Saulė tokiame modelyje atrodytų kaip 14cm dydžio arbūzas, nuo kurio už 6 metrų skrietų pusės aguonos grūdo dydžio merkurijus, už 11 m skrietų aguonos grūdo dydžio venera, o už 15 m panašaus dydžio žemė.

  • MS PowerPoint 4345 KB
  • 2012 m.
  • 19 puslapių
  • Mokykla
  • Karolis
  • Venera skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Venera skaidrės. (2012 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/venera-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 28 d. 05:37
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo