Verbalinė ir neverbalinė komunikacija


Sėkmingo bendravimo samprata. verbalikos ir neverbalikos ypatumai. Kokie yra sėkmingo bendravimo kriterijai? Sėkmingas bendravimas. Komunikacijos kanalai. Pranešimo aspektai. Eksplicitiniai ir implicitiniai pranešimai. Pranešimas yra. Kalba - tarpusavio įtakos instrumentas. Žodžio komponentai. Žodiniai poveikio instrumentai. Nežodinis bendravimas. Nežodinio bendravimo elementai. Žvilgsnis. Gestai. Poza. Pozų elementai susideda iš. Kūno sudėjimas. Prisilietimas. Nežodinio bendravimo ir asmenybės ryšiai.

Iš kur sužinome, kad bendravimas bus, yra, buvo sėkmingas?

Kongruentūs, jei visi siunčiami signalai yra suderinti, vienos krypties. nekongruentūs, jei siunčiami signalai yra skirtingų krypčių, prieštarauja vieni kitiems.

Žiūrėdami į stiklinę, perpus pripildytą vandens, galime pasakyti: Stiklinė pusiau tuščia arba Stiklinė pusiau pilna.

Pagrindinės emocijos: džiaugsmas, liūdesys, nustebimas, pyktis, bjaurėjimasis, baimė, susidomėjimas, gėda.

Yra trys pagrindinės žmonėms būdingos pozos: stovėjimas sėdėjimas, tupėjimas ir klūpėjimas gulėjimas.

Smalsus; abejojantis; neutralus; nepripažįstantis; stebintis; patenkintas savimi; nuoširdžiai priimantis; ryžtingas, apribojantis; slaptas; ieškantis; stebintis; atidus, rūpestingas; piktas, įtūžęs; sujaudintas; įsitempęs; nustebęs, įtarus; niekšiškas, neaiškus; drovus; mąstantis; apsimetantis.

Palinkimo - pirmyn, atgal ir į šonus rankų - atvirų, uždarų ir ant klubų galvos - palenktos, pakeltos ir pakreiptos į šoną kojų - tiesių, išskėstų ir sukryžiuotų.

  • MS PowerPoint 1101 KB
  • 2016 m.
  • 24 puslapiai (411 žodžiai)
  • Sandra
  • Verbalinė ir neverbalinė komunikacija
    10 - 6 balsai (-ų)
Verbalinė ir neverbalinė komunikacija. (2014 m. Gruodžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/verbaline-ir-neverbaline-komunikacija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 11:51
×