Verbalinis ir neverbalinis bendravimas skaidrės


Bendravimas. . Verbalinis ir neverbalinis. Įžanga. Bendravimas dalinamas į. Verbalinės bendravimo formos yra dvi. Neverbalinį (gestai, mimika, ženklų kalba, kūno kalba, elgesys, prisilietimas,šokis, žvilgsnis). Neverbalinis bendravimas. Nežodinio bendravimo charakteristika. Veidas. Žvilgsnis. Neverbalinių pranešimų funkcijos yra tokios pačios, kaip ir verbalinių. Apibendrinimas. Ačiū už dėmėsį.


Informacija perduodama žodžiu. Informacija perduodama raštu. Žodinis bendravimas jam skiriame daugiausiai laiko, kalbėdami ir klausydami. Norint efektyviai bendrauti, reikia tobulinti savo kalbėseną, įgūdžius, ypač sugebėjimą klausytis. Bendraujant raštu yra svarbiausia, kad perduota informacija būtų tiksli, aiški, konkreti, lengvai suprantama.

Neverbalinį (gestai, mimika, ženklų kalba, kūno kalba, elgesys, prisilietimas,šokis, žvilgsnis).

Neverbalinė komunikacija dar gali būti vadinama kūno kalba, judesių kalba, neverbalika. Tačiau kūno kalba evoliucijoje atsirado vėliau nei verbalinė kalba. Nežodinis (neverbalinis) bendravimas - tai pats paprasčiausias būdas perduoti skausmą, simpatiją pasitenkinimą, nepasitenkinimą, ar antipatiją kitam žmogui. Prieš išmokdami žodinę kalbą, vaikai geba išreikšti save kūno kalba. Jie siunčia nesudėtingus signalus kaip ir suaugusieji. Tai garsas, judesys, žvilgsnis, šypsena, verksmas. Šių nežodinio bendravimo elementų visiškai pakanka, kad mama suprastų, ko nori kūdikis.

Pyktis Baimė Bjaurėjimasis Nuostaba Džiaugsmas Liūdesys Nuotraukose emocijų išraiškos.

Neverbalinių pranešimų funkcijos yra tokios pačios, kaip ir verbalinių:.

Dažnai neverbalinis papildo verbalinį, todėl atlieka papildomas funkcijas: pabrėžia/akcentuoja, papildo, paneigia, panaudoja kūno kalbą vietoj verbalinės.

  • MS PowerPoint 2108 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (565 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Anastasija
  • Verbalinis ir neverbalinis bendravimas skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Verbalinis ir neverbalinis bendravimas skaidrės. (2016 m. Rugsėjo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/verbalinis-ir-neverbalinis-bendravimas-skaidres.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 11 d. 21:38
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!