Verslas referatas


Įvadas. Hobis lygus verslui. Verslo pradžia, kai kišenėje tik idėja, blizgančios akys ir užsidegimas. Verslininkų pavyzdžiai. Jogailos Morkūno pranešimas. Išvados.

Deivydo informacija man buvo taip pat labai reikšminga, nes supratau, kad kiekvieną verslą galima padaryti geru, tik reikia turėti gerą komandą, kokią pasisekė suburti Praspaliauskui. Svarbiausia siekti rezultato, o ne pinigų. Ir diplomas versle ne visada reikalingas, reikia mokėti sudominti žmones ir tada tikrai pasiseks.

Aš sutinku su virtuvės šefo žodžiais: "Geriau kartą save nuvertinti, bet padaryti tai, kad būtų geriau". Reikia sukurti savireklamą ir mokėti bendradarbiauti su įmonėm. Deivydas yra teisus, kad ne visada suma kišenėje yra labai svarbi, reikia tik teisingai mokėti panaudoti biudžetą.

Aš sutinku su D. Praspaliausko nuomone: "Kai padarai gerą sulauki mažiau komentarų negu kai padarai blogą". Bet reikia atkreipti dėmesį į žmonių komentarus, nes restoranų versle, labai svarbu žinoti kas žmonėms patinka ir ką žmonės valgo. Jeigu pagaminsi skaniai, tada restorane bus daug žmonių ir kaina jiems bus nesvarbi, o nuo to priklauso įmonės pelnas.

Apie save aš supratau, kad norėdama kažko pasiekti turėsiu rizikuoti ir nenuleisti rankų. Jeigu neturi lėšų, labai sunku pradėti savo verslą, bet reikia stengtis. Jeigu turi idėją, tai visada atsiras žmonių, kurie tave išklausys ir tau padės, bet jeigu neturi geros idėjos tavimi nieks nesidomės.

J. Morkūno informacija man buvo labai reikšminga, nes supratau, kad paprastus stebuklus kuria paprasti žmonės ir visas didelis pasaulis yra pramogų verslas. Ir net neturėdami išsilavinimo žmonės padaro stebuklą, padaro tai ką susapnavo. Verslas vienas nuo kito labai skiriasi, bet kartais yra ir panašūs.

  • Verslas Referatas
  • Microsoft Word 19 KB
  • 2016 m.
  • 7 puslapiai (991 žodžiai)
  • Mokykla
  • Aliona
  • Verslas referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Verslas referatas. (2013 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 02:44
×