Verslaus žmogaus samprata projektas


Verslaus žmogaus samprata. Sąvokos. Verslas – Trumpai tarius, tai pelno siekianti veikla. Jeigu nori būti verslininku, vien tik noro nepakaks. Temos pasirinkimo pagrindimas. Volstryto vilkas. Šis filmas buvo išleistas 2013 metais. Įdomūs faktai. Volstryto vilkas buvo nominuotas daugybei apdovanojimų. Pabaigus filmą, jo trukmė buvo maždaug 4 valandos. Filmo sąsaja, su mano pasirinkta tema – Verslaus žmogaus samprata. Filme parodoma, kaip mąsto verslininkai tik pradėję vystyti savo firmą ir pasiekę Volstrito viršūnę. Analizė. Žmogus, nesenai pradėjęs savo verslą. Pasak Jordano Belforto, būnant verslininku reikia žinoti kaip atsipalaiduoti ir pabėgti nuo nuolatinio streso. Išvados. Verslininkui yra svarbu. Šaltiniai.


Verslas – Trumpai tarius, tai pelno siekianti veikla. Dažniausiai turinti vieną pagrindinį firmos vadovą.

Samprata – Kaip suprantame tam tikrą dalyką, sakinį, įvykį ar tą pačią sąvoką. Keliame klausimus ir ieškom atsakymų.

Volstritas (Wall Street) – Niujorko finansų centras, kuriame bet kas gali tapti milijonieriumi, su trupučiu sėkmės.

Akcijos – Tai vertybiniai popieriai. Į juos galima investuoti.

Jeigu nori būti verslininku, vien tik noro nepakaks. Tu privalai turėti verslininko savybių, tokių kaip lyderystė, ryžtas, atsakingumas, tu turi mąstyti kaip verslininkas, tačiau norint suprasti kaip tai daryti, visų pirma turi suprasti verslaus žmogaus sampratą, kaip jis priima paprasčiausius sprendimus ir pačius sunkiausius.

Šis filmas buvo išleistas 2013 metais. Jį pastatė garsus režisierius Martinas Skorsezė (Martin Scorsese).Filme vaidino holivudo legenda Leonardas Dikaprijas (Leonardo DiCaprio), taip pat visiems žinomas Džona Hilas (Jonah Hill).

  • MS PowerPoint 17807 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (391 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Milvydas
  • Verslaus žmogaus samprata projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Verslaus žmogaus samprata projektas. (2021 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslaus-zmogaus-samprata-projektas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 10 d. 07:24
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo