Verslininkystės esmė ir reikšme


Verslininkystes paskirtis. Verslininkystes ivadas.

Įvadas. Verslas. Verslo paskirtis. Verslininkas. Kas gali tapti verslininku? Geriems verslininkams būdingos savybės. Valdymo procesas. Verslininkystė. Didžiausios verslininkystės kliūtys. Pagrindinės verslininkystės kliūtys. Verslininkystės rūšys. Verslininkystė lietuvoje. Verslo įmonių klasifikavimas. Akcinės bendrovės ir uždarosios ab pagrindiniai požymiai. Ab ir uab pagrindiniai požymiai. Išvados. Naudota literatūra.

Turbūt dažnai kiekvienas svajojame apie nuosavą verslą, bet turbūt labai retai pagalvojame, ar sugebėtume jam vadovauti, ir ar būtume geri verslininkai. Šiame darbe išsiaiškinsime ko reikia norint tapti geru verslininku.

Verslas – tai veikla kuria užsidirbama pragyvenimui, gaminant prekes ar teikianti paslaugas, reikalingas kitiems visuomenės nariams. Verslininkystė apibrėžiama kaip idėjos brandinimas ir organizacijos sukūrimas tai idėjai įgyvendinti. Verslininkas, kuris mato aplinkinius pokyčius, kaip galimybę išnaudoja gamybos veiksmus, kad pateiktų prekių ar paslaugų. Verslininkystė visą dėmesį sutelkia, į tai, kad pokyčiai prasidėtų. Verslininkystė gali atsirasti tada, kai individas ar jų verslininkas visuomet ieško pokyčių, reaguoja į juos ir naudojasi jais kaip gera galimybe. Įmonės atsiranda ir išnyksta, kinta, išgyvena ir vėl kinta. Šios evoliucijos pradžių pradžia – dažnai nepastebimas verslininkystės reiškinys. Nauji dinamiški, dažniausiai nedideli ir dėl to itin lankstūs verslai atlieka daug svarbių funkcijų visuomenėje ir nacionalinėje ekonomikoje. Šiame darbe bus atskleista verslininkystės esme ir reikšmė.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 28 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (1851 žodžiai)
  • Renata
  • Verslininkystės esmė ir reikšme
    9 - 3 balsai (-ų)
Verslininkystės esmė ir reikšme. (2012 m. Lapkričio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslininkystes-esme-ir-reiksme.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 09:13
×