Verslininkystės verslo idėjos sukūrimas


Arbatos kavos verslas. Kavos or arbatos parduotuve verslo planas. Arbatos pardavimo idejos. Verslo idėjos aprašymas.

Verslo idėjos esmė. Verslo idėjos aprašymas. Verslo įmonės charakteristika. Produkto aprašymas. Aplinkos sąlygų vertinimas. Rinkos apžvalga. Vartotojai. Konkurentai. Ssgg analizė. Produkto pardavimo skatinimo ir realizavimo procesai. Verslo idėjos įgyvendinimo organizavimas. Prekių teikimo aprašymas. Patalpos ir įranga. Žaliavos ir tiekėjai. Darbuotojai. Finansinis, investicinis planas. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Pardavimų prognozė.

Mano verslo idėja yra įkurti specializuotą kavos-arbatos parduotuvėlę Kretingos mieste. Ši parduotuvėlė bus ypatinga tuo, kad galės pasiūlyti itin aukštos kokybės kavos pupelių, kurios klientų pageidavimu bus malamos vietoje ir pardavinėjamos įvairiais kiekiais, taip pat klientai galės išsirinkti norimos ir mėgstamos arbatos, kurios galės įsigyti norimą kiekį. Pačios aukščiausios kokybės kavos pupelės bus tiekiamos daugiausiai iš Indonezijos bei Kolumbijos. Mano manymu sukūrus gerą bei jaukią aplinką, tiekiant puikią kavą, bei skanią arbatą ši parduotuvėlė išsilaikys ilgą laiką rinkoje. Tokią sėkmę pranašauju todėl, kad tokių produktų niekur aplink nerasite. Kalbant apie konkurenciją Kretingoje yra tik viena panaši kavos-arbatos parduotuvė, tačiau ji netiekia tokių kokybiškų produktų taigi galima teigti, kad tai bus vienetinė parduotuvė šiame mieste.

  • Microsoft Word 29 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (1984 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ver
  • Verslininkystės verslo idėjos sukūrimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslininkystės verslo idėjos sukūrimas. (2012 m. Lapkričio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslininkystes-verslo-idejos-sukurimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 18:10
×