Verslo aplinka savarankiškas darbas


Verslo aplinka savarankiškas darbas. Savarankiškas darbas KRISTINOS VENSLAUSKIENĖS INDIVIDUALI VEIKLA Tikslas Įvertinti verslo aplinkos bei atskirų jos komponentų įtaką įmonės rinkodaros sprendimams. Verslo aplinką galima apibrėžti kaip įvykius , aplinkybes , veiksnius , darančius jai poveikį. Politinė situacija , verslo reguliavimas , ekonominė aplinka ir aplinkosauga. Politinė aplinka. Įstatyminė teisinė aplinka. Socialinė aplinka. Ekonominė aplinka. Technologinė aplinka. Aplinkosauginiai ekologiniai veiksniai arba gamtinė aplinka. Tarptautinė aplinka. Sektoriaus terpė. „ kristinos venslauskienės individualios veiklos “ ssgg analizė tikslas. įvertinti „ kristinos venslauskienės individualią veiklą “ ssgg metodu. Įmonės pranašumai stiprybės. Trūkumai silpnybės. Kriterijai ir rodikliai Rodiklių lygis ir tendencija Kriterijai ir rodikliai. Rodiklių lygis ir tendencija.

Individualiai veiklai labiausiai juntami ekonominės politikos pokyčiai (žmonių užimtumas, kainų lygio stabilumas, ekonominis augimas), kurie nulemia produkcijos paklausą. Ne mažiau svarbūs yra ir užsienio politikos klausimai, kadangi pagrindiniai klientai yra užsieniečiai.

Socialinė aplinka. Tai nelengvai identifikuojami ir dar sunkiau kiekybiškai įvertinami veiksniai. Jie svarbūs ir savoje šalyje, ir svečioje, tad su jais susijusi kiekviena įmonė. Svarbu numatyti artėjančius mados pokyčius, pagal statistikos duomenis analizuoti gyvenimo lygio ir gyventojų išlaidų pasiskirstymo, socialinio aprūpinimo ir sveikatos apsaugos tendencijas. Gana aiškus ir kvalifikuotų darbuotojų veiksnys. Sudėtinga nustatyti kultūrinių – dvasinių vertybių pokyčių tendencijas, įvairių socialinių sluoksnių ir grupių lūkesčius, saviraiškos, savo vertės suvokimo nuostatas, elgesio normas.

Kristinos Venslauskienės individuali veikla privalo atsižvelgti į kelis socialinės aplinkos veiksnius. Artėjančių mados pokyčių numatymas yra labai svarbus, kadangi nuo to priklauso gaminių paklausa. Svarbu žinoti gyvenimo lygio ir gyventojų išlaidų pasiskirstymą, kad būtų lengviau nuspėti gaminių paklausą. Kvalifikuoti darbininkai padeda efektyviau ir kokybiškiau dirbti, tobulinti gamybos procesus.

Kristinos Venslauskienės individuali veikla yra tiesiogiai veikiama ekonominės aplinkos ir reaguoja į tokius veiksniu kaip: žmonių užimtumas, kainų lygio kitimas, ekonominis augimas/smukimas ir pan.

Lietuvoje vartotojų perkamoji galia nėra didelė, todėl šių gaminių realizacija susiduria su sunkumais. Visas šios veiklos asortimentas yra pritaikytas didesnes pajamas gaunantiems vartotojams ir nėra pirmo būtinumo prekė, todėl tenka didelę dalį gaminių parduoti užsienyje, kur žmonių perkamoji galia yra didesnė.

Kristinos Venslauskienės individualioje veikloje gaminamiems drabužiams ir aksesuarams reikalingas labai nedidelis kiekis technikos priemonių: elektrinis virdulys (vandens kaitinimui), svarstyklės (tiksliam vilnos kiekiui matuoti), kurių atnaujinimas neturi didelės įtakos gaminio kokybei ar gaminimo efektyvumui.

Aplinkosauginiai (ekologiniai) veiksniai arba gamtinė aplinka. Įmonių veikla daro vis didesnę įtaką gamtinei aplinkai, nes kiekviena įmonė, o ypač gamybos turi sąlytį su gamtine aplinka. Vartoja vandenį, orą, medieną, taip pat kitus išteklius, naudojasi žemės sklypu, sausumos keliais ir pan., o veiklos šalutiniai produktai – teršalai patenka į aplinką ir gali viršyti leistiną lygį. Paminėtinas ir ES neseniai priimtas sprendimas iki 2020 m. 20 proc. sumažinti anglies dvideginio išmetimą į aplinką. Suderinamumas su šia aplinka tapo principine daugelio įmonių nuostata.

Kristinos Venslauskienės individuali veikla nevykdo masinės vilnos drabužių ir aksesuarų gamybos, todėl įtaka gamtinei aplinkai nėra didelė. Gamybos procese pagrindinis naudojamas išteklius – vanduo, kurio kiekiai nėra dideli, o su vandeniu maišomas muilas yra ekologiškas ir gaminamas su alyvuogių aliejumi, todėl teršalų į aplinką nepatenka. Dažant vilnos gaminius taip pat naudojamas vanduo, actas ir natūralūs dažai – svogūnų lukštai, ažuolo žievės, kava, arbata ir kt.

  • Ekonomika Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 158 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2653 žodžiai)
  • Kolegija
  • Audronė
  • Verslo aplinka savarankiškas darbas
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo aplinka savarankiškas darbas. (2016 m. Sausio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-aplinka-savarankiskas-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 04:49
×