Verslo aplinkos analizė ir verslo kūrimas


Verslo aplinkos kurimas. Verslo kurimo analize. Aplinkos analizės schema. Verslo kurimas schema.

Įvadas. Verslo kūrimo teoriniai aspektai. Verslo strategijos. Strategijos samprata. Verslo strategijos kūrimo ir valdymo etapai. Įmonės plėtros strategijų įgyvendinimo struktūrinė schema. Įmonės (bendrovės) investicinės veiklos strateginių tikslų tarpusavio ryšys su jos bendra verslo strategija ir gyvavimo ciklu. Serbelinos įmonės kūrimo galimybių vertinimas. Verslumo įvertinimas. Verslininko ir samdomo darbo bruožai. Verslo idėja ir jos pagrindimas. Kaip ilgai plėtojama verslo idėja. Įmonės veiklos analizė. Verslo idėjos pagrindiniai parametrai. Verslo įmonės juridinės formos parinkimas. Teigiamybės ir trūkumai. Individualių įmonių privalumai. Individualių įmonių trūkumai. Gamybos eiga. Serbentų veislės. Serbentų auginimo sąlygos. Dirvos paruošimas ir tręšimas. Verslo idėjos pagrindimas. Finansų planas. Sodinimo išlaidos. Išlaidų palyginimas.

Kai viską gerai apgalvojusi, apskaičiavusi nusprendžiau kad verta pabandyti, nors žinau, kad čia negalima žaisti pinigais ir turtu. Per pirmus dvejus metus kaip matome pagal apskaičiavimus pelno nebus, kadangi daug lėšų reikės žemei paruošti, rekia patręšti, o matome, kad trąšos yra labai brangios, tačiau reikia ne tik tręšti bet ir padaryti žemę tinkamą sodinimui. Taip pat reikia pinigų sodinukų įsigyjimui. Kaip žinome šis verslas yra gana sunkaus pobūdžio, bet jeigu viską tinkamai apgalvojius ir suplanavus, tai ka turime užsibrėžę, manau nebus jokių kliučių jį įgyvendinti.

O kaip verslas yra planuojamas pagal visus apskaičiavimus matysime galime patyti turint verlo idėją. Kadangi verslo idėjoje yra visi apskaičiavimai, galima matyti kokio pelno tikimės, koks gali būti blogiausiu atveju, ir kad jis gali būti toks kokio nesitikime. Taip pat matysime, kiek reikės lėšų žemei paruošti, trąšoms įsigyti, darbams atlikti.

Darbo tikslas: Gebėti atlikti verslo aplinkos analizę ir vertinti verslo kūrimo galimybes.

Darbo uždaviniai:

1. Išanalizuoti verslo kūrimo aspektus;

2. Įvertinti įmonės kūrimo galimybės;

3. Išanalizuoti gamybos programa ir pagrindinius rizikos veiksnius.

  • Microsoft Word 1090 KB
  • 2013 m.
  • 27 puslapiai (5806 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Verslo aplinkos analizė ir verslo kūrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Verslo aplinkos analizė ir verslo kūrimas. (2013 m. Sausio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-aplinkos-analize-ir-verslo-kurimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 03 d. 15:24
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo