Verslo aplinkos analizė


Bendra informacija apie įmonę ir jos veiklą. Įmonės steigėjai / akcininkai. Licencijos / leidimai. Informacija apie rinką.


Paslauga bus vykdoma įmonėje – „W 1640 Whisky bar“. Paslaugos pardavimas vyks mūsų pasirinktos įmonės patalpose, t. y. šioje įmonėje dirbs mūsų darbuotojas (užsakymų priemėjas). Paskambinus klientui, šis darbuojas jį aptarnaus. Vėliau užsakymas bus paruoštas ir perduotas vairuotojui, kuris šį pristatys klientui į norimą vietą ar net norimu laiku. Užsakymai nebus vežami į viešas vietas, taip pat nepilnamečiai neturės galimybės naudotis šios įmonės paslaugomis. Atvežę savo produktą, prašysime jaunesnio asmens pateikti amžių patvirtinantį dokumentą. Užsisakyti bus galima tik iki 22:00 val., o pristatymas bus vykdomas įmonės darbo laiku.

Ištyrę nagrinėjamą rinką, pastebima, jog tokio pobūžio verslo atitikmens šiuo metu nėra, tad tikėtina, kad ši veikla gali būti patraukli visuomenei. Įmonės pagrindinis siekis sumažinti neblaivių vairuotojų, peščiūjų skaičių gatvėse.

Įmonės vizija po 5 metų įkurti nuosavą barą t. y. jog įmonė taps nepriklausoma nuo „W 1640 Whisky bar“. Taip pat yra planuojama sukurti papildomą vertę klientui, pradėti pristatyti ne tik alkoholį, bet ir maisto produktus. Kolkas tai būtų vienintelė įmonė Lietuvoje, teikianti tokias paslaugas. Verslo plėsti į kitus Lietuvos miestus bent per artimiausius 5 metus neplanuojama. Tikslas – tvirtai įsitvirtinti Kauno mieste.

  • Microsoft Word 102 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1041 žodžiai)
  • Universitetas
  • Andrius
  • Verslo aplinkos analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Verslo aplinkos analizė. (2017 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-aplinkos-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 25 d. 16:47
×
97 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo