Verslo aplinkos prognozavimas


Verslo aplinkos analize. Verslo aplinka. Konkurencijos analizė ir prognozavimas. Įmonės verslo aplinkos analizę. Imones prognozavimas referatas. Verslo prognozavimas. Engel dali eksportas. Lietuvos verslo aplinka kursinis. Verslo aplinkos kontekstas. Verslo planas , aplinkos analizė.

Įvadas. Verslo aplinkos teoriniai-metodologiniai aspektai. Uab „engel dali“ charakteristika ir veiklos apžvalga. Uab „engel dali“ verslo aplinkos analizė. Įmonės makroaplinka. Politinė ir teisinė aplinka. Ekonominė aplinka. Socialinė ir kultūrinė aplinka. Technologinė ir mokslinė aplinka. Gamtinė aplinka. Įmonės mikroaplinka. Pirkėjų analizė. Konkurentų analizė. Pardavimo tarpininkai. Tiekėjai. Uab „engel dali“ konkurencinio pranašumo analizė. Įmonės ssgg analizė. Strateginė analizė. Uab „engel dali“ verslo aplinkos prognozavimas. Išvados. Literatūra.

Šiandieninė situacija pasaulyje ir Lietuvoje itin jautriai paliečia verslo pasaulio atstovus. Nuolat besikeičiantis aplinkos kontekstas, transformacijos, globalizacija, ekonomikos nestabilumas kelia naujus reikalavimus valdymo efektyvumui. Bet kuri pelno siekianti įmonė veikia tam tikroje aplinkoje. Norėdama sėkmingai dirbti, ji turi gaminti ir vartotojams pateikti prekių, tenkinančių jų poreikius, kad vartotojai norėtų ir galėtų jų įsigyti.

Norinti sėkmingai ir pelningai veikti, organizacija turi pažinti savo aplinką ir daryti jai įtaką. Organizacija ir ją supanti aplinka nuolat kinta, todėl vadovas, norėdamas, kad įmonė funkcionuotų efektyviai, didžiausią dėmesį turi skirti jos lankstumui, gebėjimui prisitaikyti prie dinamiškos aplinkos. Svarbiausias kiekvienos organizacijos vadovo uždavinys – teisingai nustatyti išorinę ir vidinę organizacijos aplinką. Į įmonės aplinką reikia žiūrėti kaip į vieningą įmonę veikiančių jėgų visumą, kurioje susipina tiesioginį ir netiesioginį poveikį turinčių veiksnių poveikis. Analizės patogumui aplinkos sąlygos skirstomos į bendrąsias (makroaplinka) ir specifinuab engel dali – Lietuvos ir danijos įmonė įsikūrusi utenoje. Uab engel dali yra siuvimo įmonė, kurioje siuvami specialios paskirties ir darbo drabužiai. Didžioji dalis produkcijos eksportuojama į europos sąjungos atlikti įmonės išorinės aplinkos analizę, išnagrinėjant įmonės makroaplinką, mikroaplinką, ūkio šakosvieningai sutariama, kad bet kuris verslas priklauso nuo daugelio, tarp jų ir aplinkos sąlygų.   sistemų teorijos požiūriu tai vertinama kaip priklausomybė nuo kitų sistemų, nors tik neseniai požiūrį į įmonę, kaip uždarą sistemą, pakeitė požiūris į ją kaip į atvirą sistemą. Daugėja argumentų, kad aplinka ne tik veikia įmonę, bet lemia jos veiklą, rezultatus ir netgi išlikimą.

Verslo aplinką r. Virvilaitė ir v. Jefimovas [1 http://distance. Ktu. Lt/kursai/verslumas/rinkos aplinkos tyrimai i/. Html ] siūlo apibrėžti plačiąja prasme kaip visumą įvairiausio pobūdžio reiškinių, teisės aktų, normų, taisyklių, įmonių, žmonių. , apsiribojant tuo, kas tiesiogiai siejasi su konkrečia įmone bei turi jai įtakos. Dominuoja ir siauresnis (pragmatiškesnis) požiūris į verslo aplinką, kuris įgalina atsiriboti nuo išorinių veiksnių nagrinėjimo. Tačiau aplinkos apibrėžimas net konkrečiai įmonei yra sąlyginis ta prasme, kad priklausomai nuo problemų lygio, aprėpiama didesnė ar mažesnė jų visuma, daugiau arba mažiau būdingų veiksnių.

  • Microsoft Word 127 KB
  • 2011 m.
  • 28 puslapiai (6312 žodžiai)
  • Universitetas
  • Litovtsas
  • Verslo aplinkos prognozavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo aplinkos prognozavimas. (2011 m. Balandžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-aplinkos-prognozavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 20 d. 19:59
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo