Verslo derybos


Verslo derybos. Įvadas. Verslo derybos. Verslo derybų stiliai , taktikos ir elgsenos būdai. Kartojatės , šis apibrėžimas jau buvo. Siūlyčiau šią pastraipą išbraukti. Derybų tikslai ir funkcijos. Proceso aplinka ir sąlygos. Derybų stiliai. Derybų taktikos. Verslo derybų etapai. Tyrimo metodologija. Tyrimų rezultatai. Naudota literatūra.

Problema. Derybinio proceso neįvertinimas, komunikacijos teorinių žinių ir įgūdžių stoka – esminė kliūtis efektyviems derybų rezultatams pasiekti.

Tyrimo objektas – derėjimosi proceso esminiai ir svarbiausi motyvai.

Darbo tikslas – atskleisti svarbiausius derėjimosi proceso elementus, leidžiančius efektyvinti verslo derybas.

Tyrimo metodai – literatūros šaltinių analizė, apklausa, lyginamoji analizė.

Sėkmingose derybose yra svarbiausi keturi dalykai: informacija, informacija, informacija ir informacija. Norint pasiekti sėkmę derybose, kai abi pusės laimi, reikalinga informacija apie savo išteklius, poreikius, troškimus ir kitos pusės išteklius, poreikius, troškimus. Dažnai mes supainiojame „norus“ su „poreikiais“ ir tokiu būdu, pateikdami norus kaip poreikius, komplikuojame derybų procesą. Neretai pozicijos pateikiamos vietoje interesų. Dažnai išplečiant derybas, t. y. į derybų objektą įtraukiant naujų dalykų, galima padidinti alternatyvų skaičių ir pagerinti derybų efektyvumo rezultatus. Lengviausia derėtis, jei derybose laimi abi pusės.

Derybos – dalykinio bendravimo procesas, kuriam vykstant partneriai, remdamiesi skirtingais tikslais ir pozicijomis, siekia rasti abiem šalims tinkamą sprendimą. Palankus derybų rezultatas leidžia skirtingus tikslus turinčioms pusėms siekti savų interesų. (Kartojatės, šis apibrėžimas jau buvo... Siūlyčiau šią pastraipą išbraukti).

a) mėginti suderinti pirmosios pusės požiūriu gerą rezultatą su antrosios derybų pusės požiūriu geru rezultatu;

  • Microsoft Word 141 KB
  • 2015 m.
  • 7 puslapiai (1733 žodžiai)
  • Universitetas
  • Joana
  • Verslo derybos
    10 - 5 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Verslo derybos. (2015 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-derybos.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 15:34
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo