Verslo ekonomika kursinis darbas


Verslo ekonomikos kursinis darba. Verslo ekonomika darbas. Verslo kurimo ekonomikos kursinis darbas. Ekonomikos kursinis verslo ekonomikos kursinis darbas. Įmonių ekonomikos kursiniai gamyba ir pardavimas. Imoniu ekonomikos kursinis darbas. Verslo ekonomikos namų darbai.

Įvadas. Tiriamoji dalis. Išvados. Literatūra.

Darbe reikia apskaičiuoti tam tikros UAB busimos veiklos planinius ekonominius rodiklius, kad įvertinti ir suprognozuoti jos veiklos rezultatus, o taip pat siekti sumažinti riziką ir išvengti neigiamų pasekmių.

Apskaičiavus ir įvertinus gamybos rodiklius matome, kad mūsų įmonės suplanuota veikla yra pelninga.

Bendrasis pelningumas sudaro 24,35%, taigi galima teigti, jog įmonės bendrasis pelningumas labai geras, nes jis yra didesnis nei optimalus (vidutinis statistinis dydis 15%), ir rodiklio padidėjima traktuojamas kaip teigiama tendencija.

Grynasis pelningumas sudaro 12,98%. Jis yra taip pat geras, nes yra didesnis nei optimalus (vydutinis statistinis dydis 10%), o tai reiškia, kad pardavimuose nėra kažkokių spragų, kurios stabdytų įmonės veiklą. Tai sąlygoja, kad įmonės vadovai nustatė tinkamas gaminių kainas, subalansavo pardavimu apimtis ir sugebėjo gauti gan didelį pelną.

Vienas iš svarbiausių rerultatų yra tas, kad įmonė nepatyrė nuostolių, o tai suteiks galimybę įmonei gautą pelną panaudoti investicijoms į verslo plėtrą siekiant padidinti gaminamos produkcijos kiekį ir pateikti daugiau naujų produktų klientams. Be to, ateityje gautą pelną planuojama investuoti į darbuotojų atlyginimų kėlimą, jų apmokymą (kvalifikacijos kėlimą), naujos ir šiuolaikiškos įrangos bei technologijų įsigijimą su tikslu padidinti įmonės konkurencingumą rinkoje ir užimti stiprias pozicijas joje.

  • Microsoft Word 75 KB
  • 2013 m.
  • 25 puslapiai (3616 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ilona
  • Verslo ekonomika kursinis darbas
    9.3 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Verslo ekonomika kursinis darbas. (2013 m. Kovo 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-ekonomika-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 04:06
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo