Verslo ekonomika savarankiškas darbas (2)


Mechanikos inžinerija. Klaipėda , 2016 įvadas. Darbo objektas. Darbo tikslas. Projektavimo išlaidos. Modernizavimo elementų sąmata. Eil. Nr. Pavadinimas Mato vnt. Kiekis Kaina Eur. Iš viso už medžiagas. Iš viso už atliktus darbus. Kiekis Kaina. Iš viso už mechanizmus. Darbų ir išlaidų aprašymas Medžiagos Darbo užmokestis Mechanizmai. Išlaidų atsipirkimo skaičiavimas. Metai Projekto pinigų srautas CFt Padengta investicijų suma metų pabaigoje Pt Eur. Literatūros sąrašas.


Kiekvienos verslo įmonės veikla yra susijusi su mažesne ar didesne rizika, todėl norint sėkmingai konkuruoti rinkoje su kitomis verslo įmonėmis, būtina sugebėti tiksliai ir tikslingai įvertinti savo įmonės padėtį ir perspektyvas, gebėti investuoti pinigus į įrenginių įsigijimą, bei naudojamų įrenginių modernizavimą.

Automatizuota sistema gali greičiau negu žmogaus reguoti, apdoroti informaciją, neklysdamas atlikti vienodas, tūkstančius kartų pasikarojančias operacijas, patikimai fiksuoti retai pasitaikančius reiškinius arba veikti žmogaus sveikatai pavojingoje aplinkoje. Tačiau net ir šiuolaikinės automatikos priemonės ne visur ir ne visada gali pakeisti žmogų.

Visoms techninės veiklos sritims būdinga: sukimas, pakėlimas arba nuleidimas, tiesus judėjimas laipsniška akceleracija, nustatyto greičio išlaikymas, tikslus vietos nustatymas, tiklsus judėjimas su apkrova, jėgos pasiskirstymas ir gamybos procesų derinimas. Visa tai galima įgyvendinti automatizacijos technikos pagalba, t.y automatinio valdymo sistemomis bei elektros energijos paskirstymo technologijomis, naudojant standartinius produktus ir sprendimus.

Į valcavimo mašinos sandarą įeina standartinės detalės bei reduktoriai. Tai yra labai patogu, nes avarijos atveju, praastovos laikas sumažintas iki minimumo.

Šio projekto objektas yra Valcavimo staklės.

Šios valcavimo staklės naudojamas nuo praėjusio amžiaus pabaigos, tad neatitinka šių laikų reikalavimų bei standartų, tad neišvengiamai reikalingas modernizavimas. Modernizavus įrenginį jis atitiks saugos, energijos sąnaudų, darbo sąlygų ir kitus šiuolaikinius standartus.

Darbo objektas: Valcavimo staklės. Šiame projekte bus atliktas šio technologinio įrenginio proceso modernizavimas.

  • Ekonomika Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 38 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (996 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mindaugas
  • Verslo ekonomika savarankiškas darbas (2)
    10 - 5 balsai (-ų)
Verslo ekonomika savarankiškas darbas (2). (2016 m. Vasario 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-ekonomika-savarankiskas-darbas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 05:56
×