Verslo ekonomikos projektinis darbas


Įvadas. Atskirų gaminių mastas. Reikalingų įrenginių ir darbo vietų skačius. Pagrindinių ir pagalbinių darbininkų skaičius. Tiesiogines išlaidas medžiagoms vienam gaminiui. Medžiagų poreikį ir išlaidas gamybos programai. Tiesiogiai priskirimą darbininkų atlyginimą tenkanti vienam ir visiems gaminiams. Tiesiogiai priskiriamą darbininkų socialinį draudimą vienam ir visiems gaminiams. Vieno gaminio tiesiosgines bei visų gaminių tiesiogines išlaidas. Gamybinės paskirties įrengimų, pastatų ir kitų darbo vietų metines nusidėvėjimo sąnaudos. Pagalbinių darbininkų ir administracijos darbuotojų darbo užmokestį bei įmokas socialiniam draudimui. Netiesioginės išlaidos. Vienam gaminiui priskiriamą netiesioginių išlaidų sumą ir vieno gaminio gamybinę savikainą. Vienos rankinės ir vienos kuprinės kaina. Pagamintos ir parduotos produkcijos vertes litais per metus. Įmonės bendrojo pelno ir grynojo pelno sumas per metus. Veiklos sąnaudos. Išvados. Literatūros sarašas.

1)Apskaičiavus gaminių gamybos mastą, gavau, kad per metus gaminama 4692 rankinių ir 3221 kuprinę.

2)Gaminant kuprinės ir rankinės be abėjo reikalingi darbotojų darbo vietos ir įrengimai. Gaminti kuprinės ir rankines reikalingi sukirpimo ir siuvimo irenginiai, o taip pat pramonės siuvimo mašinos. Taigi, kad pagaminti rankinės ir kuprines reikia 1 sukirpimo įrengimo, 3 siuvimo įrengimų ir 3 pramonės siuvimo mašinų (iš viso 7 įrengimai). Apskaičiavus įrengimų skaičiu, sužinojau kiek yra darbo vietų – 3 darbo vietos.

3)Niekaip nevyktu gamybą be pagrindinių ir pagalbinių drabininkų. Tai rankinės sukirpimui reikia samdyti 1 darbuotoją, tai pat ir kuprines sukirpimui – 1 darbuotoją. Kad pasiūti rankinės reikia 4 darbuotojų, o pasiūti kuprinės reikia tik 2 darbuotojų.

4)Gaminant rankinės ir kuprinės buvo reikalingos medžiagos – oda, pamušalai, sagtelei, užtrauktukai, skylutės, papušimas, virvė, antgailiai, kantas ir siūlai apdailai. Kad pagaminti vieną rankinę reikėjo išleisti 44,02 Lt, o pagaminti kuprinę reikėjo 15,38 Lt.

  • Ekonomika Projektas
  • Microsoft Word 57 KB
  • 2013 m.
  • 26 puslapiai (3467 žodžiai)
  • Julija
  • Verslo ekonomikos projektinis darbas
    10 - 2 balsai (-ų)
Verslo ekonomikos projektinis darbas. (2013 m. Spalio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-ekonomikos-projektinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 02:24
×