Verslo etika įmonėje Palink analizė


Etikos analizė.

Įvadas. Etikos kodekso saprata. Etikos kodekso tikslai. Pirminiai tikslai. Uab „Palink“ įmonės etikos kodeksas. Etiketo ir aprangos reikalavimas. Išvados. Literatūros sąrašas.


PASLAPČIŲ SAUGOJIMAS: mes esame atsakingi ir patikimi. Saugome mums patikėtas kompanijos ir mūsų partnerių paslaptis, tiek dirbdami kompanijoje, tiek iš jos išėję.

Etikos kodeksas prisideda ir prie įmonės reklamos, nes tinkamas ir, beje, netinkamas darbuotojų elgesys daro įtaką įmonės klientų sprendimams. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad dirbdama 5 metus „UAB Palink, IKI-362“ parduotuvėje didžiausias dėmesys buvo skiriamas klientų aptarnavimui. Kas mėnesi kaip ir parduotuvės auditas, taip ir „slaptas pirkėjas“ stebėdavo ir vertindavo darbuotojų elgesį ir bedravimą su pirkėjais. Tiek nuo audito, tiek nuo „slapto pirkėjo“ priklausydavo parduotuvės mėnesinė ataskaita ir balai. Yra nustatyta koki mažiausią procentą parduotuvė gali surinkti kad darbuotojai ir personalas gauti mėnesines premijas prie darbo užmokesčio. Manyčiau kad tai yra gera darbuotojo motyvacija, beje karta ar du kartus i metus vykdomi darbuotojų mokymai. 2014m. tokie mokymai buvo du kartus tam , kad parodytu „IKI“ tinklo darbuotojams visų prekybos tinklų darbuotojų klientų aptarnavimą Lietuvoje. „IKI“ tinklas tada buvo antroje vietoje, pirmoje buvo „RIMI LIETUVA“.

Tokie darbuotojų švietimo ir skatinimo būdai yra reikalingi kiekvienoje įmonėje. Juk yra daug maloniau dirbti įmonėje kur darbuotojai yra skatinami, klientai-patenkinti, darbdaviai bendraujantys ir priimantys darbuotojų nuomone ir pasiūlymus. Tokiai įmonei lojalus bus ne tik klientas, bet ir darbuotojas.

  • Etika Analizės
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • Vaiva
  • 9 puslapiai (1629 žodžiai)
  • Etikos analizės
  • Microsoft Word 23 KB
  • Verslo etika įmonėje Palink analizė
    10 - 5 balsai (-ų)
Verslo etika įmonėje Palink analizė. (2016 m. Kovo 11 d.). http://www.mokslobaze.lt/verslo-etika-imoneje-palink-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 22:23