Verslo etika ir ekologija


Misevičius verslo etikos ir bendravimo organizavimo pagrindai. Bendravimas verslo aplinkos. Etikos rusys. Verslo ir etikos rusys. Ekologija referatas. Verslo etikos ir bendravimo organizavimo pagrindai. Ekologija referatai. Referatai apie ekologija. Recenzija apie moraline ekologija. Dalykinis laiskas susijes su ekologija.

Verslo etika. Kas gi sudaro verslininko etinį kodeksą? Kokių etinių nuostatų jam dera laikytis? Etikos kodeksų tikslai ir rūšys. Verslo aplinka: vidinė ir išorinė. Ekologija. Bendraujant realūs santykiai turi vertybinės reikšmės,nes jais žmogus išreiškia ir realizuoja save kaip asmenybę,veikia visuomeninį gyvenimą,stiprina arba silpnina ryšius. Būtina tam sąlyga-kad moralės,kultūros ir etiketo normas verslininkai ir kiti asmenys ne tik įsisavintų,bet laisva valia jas taikytų savo kasdieninėje veikloje. Etišką bendravimą suprantame kaip klasikinės etikos,teorinių teiginių,moralės normų,aukštos kultūros ir etiketo taisyklių studijas bei praktišką jų panaudojimą. (v. Misevičius“verslo etikos ir bendravimo organizavimo pagrindai“. Rinkos mechanizmas veikia pagal savus ekonomikos dėsnius. Įtraukdamas subjektą į “rinkos erdvę”, jis kartu suteikia jam galimybę ir verčia rinktis.

(V.Misevičius“Verslo etikos ir bendravimo organizavimo pagrindai“16psl.2pastr.)

Visuomenės ir gamtos sąveika yra viena iš aktualiausių nūdienos problemų.Mokslo ir technikos pažanga,vis spartėjanti urbanizacija,didelis industrinės gamybos tempas ir apskritai visa praktinė-gamybinė veikla tarsi galinga geologinė jėga keičia,pertvarko planetos veidą;kartu su gausiomis materialinėmis gėrybėmis bei komfortu ji suteikia žmonėms nemaža ir naujų rūpesčių.Dar mūsų šimtmečio pradžioje žmonės mažai ką težino apie vadinamuosius ekologinius prieštaravimus:užterštą gamtinė aplinką,skurstančias ir nykstančias ekosistemas,gamtos išteklių stoką,kylantį pavojų ilgame evoliucijos kelyje nusistovėjusiai gamtinei pusiausvyrai.(Lietuvos TSR Aukštojo ir specialiojo mokslo ministerija“Gamtos apsauga“8psl.)

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2016 m.
  • 9 puslapiai (2543 žodžiai)
  • abraomas
  • Verslo etika ir ekologija
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo etika ir ekologija. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-etika-ir-ekologija.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 24 d. 22:53
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo