Verslo etiketas


Įvadas. Blynai visai šeimai‘‘ etikos kodeksas. Darbuotojo etikos principai . Pagarba kiekvienam žmogui ir įstaigai apima tokias darbuotojo elgesio nuostatas. Lojalumas ,,Blynai visai šeimai‘‘ apima tokias darbuotojo elgesio nuostatas. Nesavanaudiškumas apima tokias darbuotojo elgesio nuostatas. Dorovinis principingumas ir padorumas apima tokias darbuotojo elgesio nuostatas. Atsakomybė ir atskaitomybė apima tokias darbuotojo elgesio nuostata. Aktyvumas apima tokias darbuotojo elgesio nuostatas. Pavyzdingumas apima tokias darbuotojo elgesio nuostatas. Nepiktnaudžiavimas pareigomis apima tokias darbuotojo elgesio nuostatas. Sąžiningumas apima tokias darbuotojo elgesio nuostatas. Tinkamas pareigų atlikimas apima tokias darbuotojo elgesio nuostatas. Blynai visai šeimai‘‘ darbuotojai privalo laikytis geranoriškumo principo, vengti Konfidencialumas. Dalykinioetiketoreikalavimai. Darbuotojoelgesioreikalavimai. Darbuotojų aprangos reikalavimai. Darbuotojų garbės ir moralės reikalavimai. Įmonės darbuotojai privalo. Išvados.

Nuolat palaikyti gerą (patogią, jaukią, motyvuojančią veiklai ir patrauklią) darbinę atmosferą;

Užtikrinti normalius, pagarba ir pasitikėjimu grįstus santykius už organizacijos ribų

Paskatinti organizacijoje kylančius probleminius klausimus spręsti nedelsiant, vengti uždarumo, užkirsti kelią apkalboms.

2. Pagarbiai išklausyti klientus ir imtis visų teisėtų priemonių jiems padėti. Kiekvienas klientas – svarbus. Jis/ji nusipelno Jūsų pakantumo, dėmesio, pagalbos, mandagaus bendravimo.

3. Gerbti įstaigą (žodžiais, mintimis ir darbais), nepriklausomai nuo to, kaip aktyviai dalyvaujama jos veikloje.

2. Už organizacijos ribų tretiesiems asmenims nereikšti neigiamų atsiliepimų apie ,,Blynai visai šeimai‘‘, jos tikslus, veiklą, darbuotojus;

3. Darbo metu neužsiimti kitais su darbu nesusijusiais veiksmais.

2. Darbinėje veikloje teikti prioritetą ,,Blynai visai šeimai‘‘ interesams, vengti interesų konflikto;

6. Atsiskaityti už savo darbinę veiklą vadovui, kontroliuojančioms institucijoms.

1. Savo pareigas atlikti laiku ir kompetentingai;2. Būti tolerantiškam ir paslaugiam, pagarbiai elgtis su bendradarbiais ir kitais asmenimis, su darbu susijusias konfliktines situacijas spręsti taikiai ir mandagiai;3. Visada veikti profesionaliai ir humaniškai;4. Nuolat tobulintis ir kelti savo kvalifikaciją;5. Pripažinti savo darbines klaidas ir jas taisyti;6. Naudoti savo darbo laiką efektyviai;7. Profesinėje ir kitoje viešoje veikloje bei vietoje savo išvaizda, kalba ir elgesiu rodyti pavyzdį, kaip laikytis visuotinai pripažintų etikos normų;8. Nereikšti paniekos kolegoms, pavaldiniams, vadovams, neįžeidinėti, neplūsti, nevartoti psichologinio smurto.

1.11. Tinkamas pareigų atlikimas apima tokias darbuotojo elgesio nuostatas:

1. Nepiktnaudžiauti tarnybine padėtimi, neviršyti savo kompetencijos ir veikti pagal suteiktus įgaliojimus;2. Savo darbines pareigas atlikti laiku ir kvalifikuotai;

1. Asmeninio įžeidinėjimo, orumo žeminimo;2. Kito darbuotojo darbo menkinimo;3. Apkalbų, šmeižto apie kolegas skleidimo, reputacijos menkinimo;4. Neigiamų emocijų demonstravimo.

4. Įmonės darbuotojai savo elgesiu gali gerinti įmonės įvaizdį, todėl jie privalo:

nuolat gilinti savo žinias, kelti kvalifikaciją, tobulėti įvairiose darbo veiklos srityse;

  • Etika Referatas
  • Microsoft Word 30 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (2043 žodžiai)
  • Kolegija
  • Agnė
  • Verslo etiketas
    10 - 2 balsai (-ų)
Verslo etiketas. (2016 m. Sausio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-etiketas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 21:58
×