Verslo etikos kodeksas


Uab „ keliauk kartu “ etikos kodeksas. Kodekso paskirtis. ETIKOS IR ELGESIO PRINCIPAI Ryšiai su klientais , partneriais , valstybinėmis institucijomis Aktualių teisės aktų laikymasis. Sutartys ir įsipareigojimai. Antikorupcinės normos. Santykiai su darbuotojais Pagarba. Įstatymų laikymasis. Saugi darbo aplinka. Pasakyto žodžio laisvė. Santykiai įmonės viduje. Santykiai su klientais. Įmonės socialinė atsakomybė. Baigiamosios nuostatos.

UAB “Keliauk kartu” didžiausia turizmo agentūra Lietuvoje, siūlanti turistams įvairias kelionių paslaugas: užsako lėktuvus, autobusus, viešbučius, pramogas ir ekskursijas, organizuoja aptarnavimą užsienio kurortuose. Ši įmonė užtikrina gerą teikiamų paslaugų kokybę su prieinamomis kainomis.

1. stengiamasi palaikyti ryšius su klientais, partneriais, valstybinėmis institucijomis bei kitomis organizacijomis, kurios sutinka bendradarbiauti su šia turizmo agentūra;

2. Siekiama abipusio supratimo ir pagarbos tarp tautų bei visuomenių;

3. Išreiškiamas įsipareigojimas rūpintis teikiamomis turizmo paslaugomis, bei klientais.

4. Bendravimas atsakingai tiek su įmonės darbuotojais, tiek su klientais.

Šis kodeksas yra vidinis UAB „KELIAUK KARTU“ dokumentas, kuris atskleidžia pagrindinius įmonės verslo nuostatus ir darbuotojų elgesio, bei etikos taisykles, kurios yra privalomos visiems agentūros darbuotojams.

Sutartys ir įsipareigojimai. Prieš pasirašydami sutartis ar priimdami tam tikrus įsipareigojimus, įvertiname savo, bei klientų galimybes prieš juos pasirašant. Jeigu neesame tikri, kad galėsime įvykdyti visus prisiimtus įsipareigojimus, informuojame apie tai aukštesniąją valdžią.

Konfidencialumas. Nesvarbu kokia informacija buvo sužinota per darbo santykius ar partnerius, tai turi likti tik tarp jų, o ne atkleista viešai. Norint pasakyti kitam asmeniui šią informaciją, reikia gauti raštišką sutikimą iš to žmogaus, kuris leidžia visą tai atskleisti.

  • Microsoft Word 49 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (823 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristina
  • Verslo etikos kodeksas
    10 - 6 balsai (-ų)
Verslo etikos kodeksas. (2015 m. Gegužės 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-etikos-kodeksas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 11:25
×