Verslo etikos kursinis darbas


Verslo etikos darbai. Verslo etika aspektai. Verslo etika lemia. Verslo etikos isvados. Kursinis darbas vadovo etika.

Įvadas. Verslo etikos teoriniai aspektai. Verslo etikos įtaka sistemai. Etikos kodeksas. Socialinė atsakomybė. Etika audito veikloje. Verslo etikos reikšmės auditui analizė. Išvados. Literatūra.

Šiuo metu, kai technologijos sparčiai žengia į priekį, žmonija atsilieka moraline prasme. Ekonomikos pasaulį vis dažniau sukrečia korupcijos skandalai, girdime apie nesąžiningumą, apgavystes kiekvieną dieną. Tačiau tai tik mažoji dalis, ką jau kalbėti apie globalines aplinkosaugines, socialines ir ekonomines problemas: nykstantys gamtiniai ištekliai, tarša, socialinė nelygybė. Privačios įmonės, ypač stambios globalios korporacijos įgavo daug galios. Jos vis labiau lemia globalizacijos raidą, o privataus verslo sektoriaus interesai vis dažniau kertasi su viešaisiais.

Šiuolaikinis verslas pasaulio akademiniuose sluoksniuose yra vertinamas kaip matematiškai nelogiškas ir biologiškai neperspektyvus, nes vartojimas, pagrįstas naftos ir kitų ribotų išteklių (iš)naudojimu, negali augti neribotai. Apibendrinant galima sakyti, jog rizikuojame ne tik ilgalaike gerove, bet ir gyvenimo planetoje tęstinumu. Mikroproblemų visuma sudaro makrolygio problemas. [13].

Taigi nagrinėjant šį verslo poveikį aplinkai ir visuomenei, pasaulyje pradėjo formuotis naujas požiūris į tai, kokia turėtų būti xxi amžiaus verslo formulė.

  • Microsoft Word 95 KB
  • 2012 m.
  • 34 puslapiai (9001 žodžiai)
  • Universitetas
  • Arvydas
  • Verslo etikos kursinis darbas
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo etikos kursinis darbas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-etikos-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 23 d. 02:29
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo