Verslo etikos problemos marketingo kontekste


Su etika susijusios verslo problemos. Marketingo problemos lietuvoje. Su verslo etika susijusios problemos. Skaidres etika. Verslo etikos itaka marketingo sprendimams. Etikos problemos reklamoje. Verslo etikos problemos elsis organizacijoje. Marketingo komplekso elementai.ppt. Verslo etikos problemos susijusios su. Etines problemos verslo imonese powerpoint.

Įvadas. Etika marketingo versle. Marketingo kompleksas. Etikos įtaka marketingo sprendimams. Darbuotojai. Savininkai/darbdaviai. Tiekėjai/pardavėjai. Konkurentai. Bendruomenės. Marketingo sritys, kuriose yra didžiausia pagunda veikti amoraliai. Reklama. Žinomiausi reklamos ženklai. Ypač svarbūs reklamos įvertinimo klausimai. Išvados. Literatūra.

Versle dažnai susiduriama su problemomis. Verslo etika stengiasi rasti atsakymą, kuriam reikia ne tik žinių, bet ir kūrybiškumo, gebėjimo analizuoti. Verslo etika nepateikia atsakymų, kas yra dora ar nedora konkrečioje situacijoje. Ji stengiasi savaip suprasti moralę, atsakomybę ir sprendimų priėmimą pačioje organizacijoje.

Darbuotojai Turime tikėti kiekvieno darbuotojo orumu. Darbdavys turi aprūpinti jį darbu bei jo užmokesčiu, būti sąžiningu, išklausyti darbuotojų idėjas, nusiskundimus bei prašymus ir t.t.

Tiekėjai/pardavėjai Mūsų santykiai – partnerystė su tiekėjais ir rangovais privalo remtis abipuse pagarba. Todėl turime siekti teisingumo, puoselėti ilgalaikius ir stabilius santykius.

Etiškas elgesys teikia realią naudą. Etika yra daugelio firmų verslo sėkmingumo “kertinis akmuo”, nes turi įtakos klientų pasitikėjimui, todėl vartotojai jiems patikusias firmas rekomenduoja draugams bei pažįstamiems. “Būti teisingam yra geras verslas”(G.A.Čerčilis, P.J. Polas).

Pardavimas. Prekės kokybės problema. Prekės pakuotė ir pagaminimo datos pateikimas Prekės ženklas.

  • MS PowerPoint 824 KB
  • 2016 m.
  • 23 puslapiai (585 žodžiai)
  • Zivileg
  • Verslo etikos problemos marketingo kontekste
    9 - 1 balsai (-ų)
Verslo etikos problemos marketingo kontekste. (2012 m. Spalio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-etikos-problemos-marketingo-kontekste.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 06 d. 22:20
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!