Verslo etikos projektinis darbas


Profesiniai principai ir vertybės būdingi verslo vadybininkui. Verslo etikos aktualumas verslo vadybininko veiklai. Verslo etikos aktualumas. Verslo etikos aktualumas verslo vadybininko veiklai. Kod4l reikalinga profesin4 etika. Etikos aktualumas vadybininko veikloje. Vadybininku profesines etikos kodeksas. Etika vadybininko veikloje. Vadybininko veikloje etikos kodeksas. Darbas projektinis apie versla.

Kokias galite išvardinti su etika susijusias verslo veiklos problemas? Pasirinkite vieną su profesine etika susijusią verslo problemą ir aptarkite ją pagal šiuos klausimus. Kaip suprantate etinį ir teisinį verslo veiklos reguliavimą? Jie padeda vienas kitam ar trukdo? Kokie profesiniai principai ir vertybės būdingi verslo vadybininkui? Ar šie principai ir vertybės yra tik žodžiai, ar jie realizuojasi praktiškai? Ko (kaip verslo vadybininkė, vadybininkas) tikitės iš visuomenės, ką jai duodate (duosite ateity)? Trumpai pastebėkite, kuo aktualios/neaktualios verslo pasaulio atstovui tos temos/mintys, kurios nagrinėjamos verslo etikos paskaitų metu. Kas, jūsų nuomone, šiame pasaulyje yra gražaus, gero?


Tam, kad specialistas tinkamai elgtusi su klientais ir darbuotojais. Mokėtų su jais bendrauti, darbuotojai dirbtų pas jį su malonumu, o ne tik dėl atlyginimo.

Tai dažnai sutinkama problema versle, kai vartotojams parduodamos nekokybiškos prekės, arba prekė/paslauga, sumokėjus pinigus, išvis nėra pristatoma/suteikiama.

Vartotojas turėti pasidomėti įmonė, sužinoti ar ji kokybiskai atlieka savo darbą. Įmonės turėti laikytis verslo etikos.

Etinis veiklos reguliavimas tai gebėjimas tinkamai elgtis su darbuotoju tam tikroje situacijoje. Teisinis veiklos reguliavimas reguliuoja ar tas elgesys atliekamas teisėtai, pagal įstatymus ar taisykles. Manau, kad jie vienas kitam trugdo nes jei vadovas elgsis vien tik griežtai pagal įstatymus , darbuotojui nebus malonu dirbti.

Labai retai šie principai realizuojasi praktiškai, dažniau tai būna tik žodžiai. Visa tai priklauso nuo pačio vadybininko charakterio bruožų.

Iš visuomenės tikiuosi pasitikėjimo, aktyvumo irdrąsos išbandant naujas prekes/paslaugas. Ateityje tikiuosi teikti vartotojų lukesčius atitinkančias prekes/paslaugas, palikti kiekviena vartotoją patenkintą.

Aktualios tuo jog nuo verslo pasaulio atstovo priklauso visa jo sekmė, elgdamasis etiškai jis pritrauks daugiau vartotojų iš jų įgaus pasitikėjimą ir pagarbą.

  • Verslas Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2013 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (359 žodžiai)
  • Kolegija
  • Arunas
  • Verslo etikos projektinis darbas
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo etikos projektinis darbas . (2013 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-etikos-projektinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 14:57
×