Verslo etikos reikalavimai


Verslo. Etikos reikalavimai. Pagrindiniai įmonės darbuotojų elgesio principai. Pagarba žmogui Teisingumas ir nešališkumas. Vadovų pareigos. Laikytis visų kodekso. Suteikti visiems darbuotojams lygias galimybes tobulėti profesinėje srityje. Įmonės darbuotojų santykiai. Įmonės darbuotojų tarpusavio santykiai grindžiami sąžiningumu ir mandagumu. Netoleruoti bet kokio. Santykiai su klientais ir partneriais. Kiekvienas klientas ar partneris sutinkamas su tinkamu orumu ir pagarba. Ieškoma partnerių, kurių verslo praktika gerbia žmogaus orumą. Konkurencija. Įmonė sąžiningai konkuruoja su kitomis bendrovėmis. Konfidencialumas. Įmonė siekia užtikrinti klientams saugų prisijungimą. Parama, dovanos, kyšiai. Įmonė netoleruoja korupcijos, sukčiavimo. Informacijos šaltinių sąrašas. Lietuvos Respublikos Aplinkos.

Pagarba žmogui; Teisingumas ir nešališkumas; Nesavanaudiškumas; Dorovinis principingumas ir padorumas; Atsakomybė ir atskaitingumas; Skaidrumas ir viešumas; Pavyzdingumas; Sąžiningumas;.

Laikytis visų kodekso nuostatų, rodant gerą pavyzdį kitiems darbuotojams. Suteikti visiems darbuotojams galimybę susipažinti su kodekso nuostatomis. Santykiuose su darbuotojais vengti asmens orumą žeminančių ar moralinį diskomfortą sukeliančių žodinių išsireiškimų, veiksmų ir priemonių.

Suteikti visiems darbuotojams lygias galimybes tobulėti profesinėje srityje. Stengtis paskirstyti darbą kolektyve tolygiai, kad būtų efektyviai panaudotos kiekvieno pavaldinio kūrybinės galimybės ir kvalifikacija. Kurti darbingą ir draugišką aplinką, užkertančią kelią konfliktams, šalinti nesutarimų priežastis.

Įmonės darbuotojų tarpusavio santykiai grindžiami sąžiningumu ir mandagumu. Darbuotojai privalo laikytis geranoriškumo principo, vengti įžeidinėjimų, apkalbų, kito darbuotojo darbo menkinimo, orumo žeminimo. Visada atlikti darbus su aukščiausio lygio sąžiningumu, principingumu bei laikantis visuotinių etikos elgesio normų.

  • Etika Skaidrės
  • MS PowerPoint 106 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (397 žodžiai)
  • Miglė
  • Verslo etikos reikalavimai
    10 - 8 balsai (-ų)
Verslo etikos reikalavimai. (2015 m. Lapkričio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-etikos-reikalavimai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 13:56
×