Verslo etikos reikšmė buhalterio veiklai


Verslo etikos žinių reikšmė buhalterės , buhalterio veiklai. Dalis. Verslo etikos reikšmė Kokią vietą žmogaus veikloje užima etika. Kodėl buhalterės , buhalterio veikloje atsiranda etikos elementas. Pasirinkite vieną su verslo etika susijusią problemą ir aptarkite ją pagal šiuos klausimus Dviguba , „ juodoji “ buhalterija. Koks šios problemos mąstas. Kokios šios problemos priežastys. Kokie šios problemos padariniai. Kaip šią problemą spręsti. Kas Jūsų nuomone , šiame pasaulyje yra gražaus , gero. Dalis. Buhalterė , buhalteris ir etika. Paanalizuokite Buhalterių profesionalų etikos kodeksą remiantis šiais klausimais kaip šis kodeksas padeda įgyvendinti etišką elgesį. Kurios nuostatos yra svarbiausios , kurios mažiau svarbios. Kokius dar paminėtumėte organizacijos atstovo veiksmus , kuriuos turėtų paliesti etika. Aptarkite kurios ir kodėl nuostatos , susijusios su veikla darbo metu , yra įgyvendinamos sunkiausiai , su vidutiniškomis pastangomis ir lengviausiai. Kokios numatytos sankcijos pažeidus kodekso reikalavimus aptarkite jas , ivertinkite jų veiksmingumą ? Dalis. Išvados.

Buhalterio veikloje atsiranda etikos elementai pirmiausia todėl, kad buhalteris privalo būti sąžiningas ir doras. Tvarkant ne savo asmeninius, o įmonės finansus, tai yra labai svarbu.

Antra - buhalteris privalo būti atidus ir kompetetingas atlikti savo darbą. Buhalteris atsako už įmonės finansų skaičiavimo klaidas. Reikia įvertinti savo galimybes ir sugebėjimus atlikti pavestam darbui.

Trečia - buhalteris privalo būti konfidencialus, neskleisti informacijos trečiosioms šalims, kadangi jis tiksliausiai mato įmonės padėtį.Tai taip pat susiję su pirmosiomis savybėmis sąžiningumu ir dora.

Ketvirta - buhalteris turi elgtis tinkamai ir profesionaliai visose profesinėse ir verslo situacijose. Būti nešališku, objektyviu. ( pvz. darbuotojų atleidimas)

3.Pasirinkite vieną su verslo etika susijusią problemą ir aptarkite ją pagal šiuos klausimus:

d) kaip šią problemą spręsti?

4.Kas Jūsų nuomone, šiame pasaulyje yra gražaus, gero?

Aš manau, kad geriausias ir gražiausias dalykas pasaulyje yra Laisvė. Tiek šalies, tiek asmens, tiek žodžio, tiek gyvūnijos ar gamtos. Laisvė yra labai plati sąvoka, tačiau tai yra visa ko pagrindas.

II dalis. Buhalterė, buhalteris ir etika

1.Paanalizuokite Buhalterių profesionalų etikos kodeksą remiantis šiais klausimais:

a) kaip šis kodeksas padeda įgyvendinti etišką elgesį?

Jis tiksliai ir aiškiai apibrėžia etiško elgesio nuostatas, kurių privaloma šiai profesijai laikytis. Kodeksas išreškia atsakomybę prieš visuomenę, klientus ir kolegas. Juo vadovaujamasi atliekant profesines paslaugas. Etikos kodekso esmė – garbingai elgtis net ir tuo atveju, jeigu nukenčia asmeniniai interesai.

  • Verslas Referatas
  • Microsoft Word 27 KB
  • 2015 m.
  • 6 puslapiai (1327 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vaiva
  • Verslo etikos reikšmė buhalterio veiklai
    10 - 2 balsai (-ų)
Verslo etikos reikšmė buhalterio veiklai. (2015 m. Kovo 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-etikos-reiksme-buhalterio-veiklai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 07:46
×