Verslo finansavimo galimybės Lietuvoje


Verslo finansavimas referatas. Finansavimo svarba. Verslo finansavimo svarba. Verslo finansavimas es referatas. Verslų finansavimas lietuvoje. Įmonių finansavimo galimybės ir problemos lietuvoje. Uab tarzanija finansavimas. Verslo parama kursinis. Es globalizacija bakalaurinis darbas. Verslo finansavimas kursinis.

Įvadas. Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo (egf) veikla. Ekonomikos skatinimo planas (esp). Verslo finansavimas. Pastatų efektyvumo didinimas. Europos sąjungos (es) paramos naudojimas. Verslo aplinkos gerinimas. Eksportas ir investicijos. Leonardo da vinci programa. Invega. Žemės ūkio paskolų garantijų fondas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Verslo finansavimo galimybes yra svarbu ir aktualu žinoti tiek pradedančiam asmeniui norinčiam užsiimti verslu ir įkurti įmonę tiek jau esamam verslininkui ar įmonėms. Pasinaudoti finansavimu gali būti įvairios priežastys, kaip apyvartinių lėšų stygius; reikalingas pradinis kapitalas verslui įkurti; gresiant įmonės bankrotui ir panašiai. Todėl verslo finansavimas čia yra kaip pirmoji finansinė pagalba ar gelbeuropos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių fondo (egf) paskirtis – padėti žmonėms, netekusiems darbo dėl esminių su globalizacija susijusių struktūrinių pasaulio prekybos tendencijų pokyčių bei pasaulio finansų ir ekonomikos krizės, kai dėl darbuotojų atleidimo regiono ar vietos ekonomika patiria žymų neigiamą poveikį.

Pagrindinė fondo veikla – tai individualiai kiekvienam asmeniui pritaikyta veikla, padedanti bedarbiams kuo greičiegf parama gali būti skiriama, kai darbuotojų atleidimai atitinka 2006 m. Gruodžio 20 d. Europos parlamento ir tarybos reglamente (eb) nr. 1927/2006 ir 2009 m. Birželio mėn. 18 d. Jo pakeitime nr. 546/2009 nustatytus kriterijus.

Iš įmonės (įskaitant darbuotojus, atleistus jos tiekėjų ar tolesnės gamybos grandies įmonėse) atleidžiama ne mažiau kaip 500 darbuotojų per mėnesių laikotarpį.

Iš vieno ekonominės veiklos skyriaus įmonių atleidžiama ne mažiau kaip 500 darbuotojų per mėnesių laikotarpį.

Išimtinais atvejais atleistųjų skaičius gali nesiekti 500, Kai atleidvisais atvejais dėl paramos iš egf į europos komisiją kreipiasi valstybė narė, kadangi valstybė narė turi užtikrinti 35 procentų kofinansavimą nacionalinėmis lėšomis. Egf finansuoja 65 procentus prašomos paramos sumos. Lietuvos respublikos vyriausybė socialinės apsaugos ir darbo ministeriją yra paskyrusi egf vadovaujančiąja institucija. Tokiu būdu paraišką europos komisijai teikia ministerija. Priklausomai nuo darbuotojų atleidimų mąsto ir teritorijos, paraišką rengia teritorinė darbo birža arba Lietuvos darbo birža.

Pavieniai asmenys arba organizacijos tiesiogiai kreiptis į europos komisiją pagal Lietuvos respublikos vyriausybės 2009 m. Rugpjūčio 19 d. Nutarimu nr.

  • Microsoft Word 50 KB
  • 2011 m.
  • 25 puslapiai (5668 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lauras
  • Verslo finansavimo galimybės Lietuvoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo finansavimo galimybės Lietuvoje. (2011 m. Sausio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-finansavimo-galimybes-lietuvoje.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 07 d. 23:19
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo