Verslo formos


Ekonomikos skaidrės. Verslo organizavimo formos. Bendrovė individualioji. Verslo pradžioje, atsisžvelgiant į veiklos pobūdį. Verslo liudijas tai leidimas užsiimti tam tikra veikla. O individualiosios veiklos pažymėjiimas taip pat suteikia galimybę verstis tam tikra veikla neįregistravus įmonės. Individualioji įmonė- tai. Ūkinė bendrija tai verlo orgnizavimo forma. Akcinė bendrovė ir uždaroji akcinė bendrovė yra įmonės. Vertinant pagal ne pelno organizacijose dirbančių darbuotojų skaičių. Lietuvoje ne pelno organizacijos turi teisę gauti paramą iš įmonių ir gyventojų.


Bendrovė, individualioji įmonė, įstaiga, asociacija ir pan.- tai verslo organizavimo formos. Tarkime, jūs kaip ir žinutės internete autorius , turite gerą verslo įdėją. Ją daug kartų jau aptarinėjote. Patarėjas jai pritarė ir žada puikią verslo ateitį. Pirmieji klientai jau nekantriai laukia, kada galės pateikti užsakymus. Reikia pradėti verslą. Tad pirmasis klausimas ir būna „ Kokia bus jo organizavimo forma? „.

Verslo pradžioje, atsisžvelgiant į veiklos pobūdį, galbūt tiktų pačios papraščiausios verslo organizavimo formos, pvz: verslo liudijmas ar individualiosios veiklos pažymėjimas.

Verslo liudijas tai leidimas užsiimti tam tikra veikla. Jis įgyjamas pateikus prašymą ir sumokėjus nustatytus mokeščius. Ši verslo forma yra patogi, jeigu yra planuojama trumpalaikė arba sezoninė veikla.

Individualioji įmonė- tai verslo forma, kai įmonė priklauso vienam asmeniui. Jam atitenka visas įmonės pelnas, tačiau kartu jis prisiima ir visą veiklos riziką, o už rezultatus atsako visu savo turtu.

  • Ekonomika Skaidrės
  • 2015 m.
  • Dominyka
  • 10 puslapių (387 žodžiai)
  • Ekonomikos skaidrės
  • MS PowerPoint 709 KB
  • Verslo formos
    10 - 7 balsai (-ų)
Verslo formos. (2015 m. Vasario 10 d.). http://www.mokslobaze.lt/verslo-formos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 17 d. 23:44