Verslo grandinė


Pagrindi niai veiklos procesai Sportinių ir laisvalaikio drabužių bei aksesuarų gamyba. Internetinės parduotuvė prekyba. Vadybos ir pagalbiniai procesai.


Įmonė buvo įsteigta 1931 m. Kaune. 1991 metais, po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo, bendrovė pradėjo naują veiklos ir plėtros periodą.

Šiandien “Audimas” yra lyderiaujanti bendrovė Lietuvoje, kurianti, vystanti ir gaminanti aktyvaus laisvalaikio bei sporto aprangą. Sėkmingą veiklos vykdymą padeda užtikrinti strateginės gairės: vizija, misija ir vertybės, kuriomis bendrovė ir jos darbuotojai vadovaujasi savo veikloje.

Vizija - būti pirmaujančia Europos aprangos kompanija, kuriančia modernius ir patogius produktus, teikiančius džiaugsmą, sveikam, aktyviam gyvenimui.

Misija - padėti patirti žmonėms aktyvaus gyvenimo džiaugsmą, pateikiant jiems stilingus ir patogius produktus už geriausią vertę.

Šeimyniškumas ir bendruomeniškumas – pagarba kiekvienam darbuotojui ir mus supančiai aplinkai.

Bendrovė visoje Lietuvoje turi mažmeninės prekybos tinklą. Šiuo metu Audimo mažmeninį tinklą sudaro 23 parduotuvės, išsidėsčiusios Lietuvoje ir Latvijoje. Didžioji dalis parduotuvių yra įsikūrusių prekybos centruose.

2008 m. įmonė atsidarė savo elektroninę parduotuvę, kurios turinys buvo lietuvių ir anglų kalbomis. 2010 m. visos įmonės produktus jau buvo galima įsigyti jų internetinėje parduotuvėje.

Jų produkcija yra pristatoma visame pasaulyje, užsisakant produkcijos iš kitų šalių užsakovas turi susimokėti muito mokestį.

Nustatykite kiek vertės grandinių sudaro jūsų organizaciją. Tolimesniam užduoties atlikimui pasirinkite dvi svarbiausias vertės grandines.

  • Microsoft Word 57 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (835 žodžiai)
  • Kolegija
  • Daina
  • Verslo grandinė
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo grandinė. (2020 m. Gegužės 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-grandine.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 17:43
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo