Verslo idėja Daily products


Daily products“. Kas mes? „Daily Products“ Prekės ir pastovių paslaugų paketas. Verslo idėja. Mūsų verslo idėja yra suteikti galimybę visada žinoti kokių maisto produktų trūksta jūsų šaldytuve. Sensoriniai padeliai ir magnetinis priedas. Magnetiniai priedai, kurių funkcija yra perduoti informaciją iš sensorinio padelio į išmanųjį įrenginį. Bendras sistemos veikimas ne tik leis matyti pvz. Apklausa ir hipotezių tikrinimas. Mes manome, kad sensorinių padelių bei aplikacijos dėka. Hipotezių testavimas. Ar galėtumėte teigti, kad išmanieji įrenginiai Jums padeda kasdieninėje buityje? Kaip manote, ar aplikacija, kuri siūlytų įvairius maisto receptus iš produktų kuriuos turite šaldytuve. Ar norėtumėte žinoti kiek ir kokių produktų yra Jūsų šaldytuve. Ar manote, jog informacija apie esamų produktų kiekį šaldytuve. Ar Jūs dažnai neturite laiko, tingite arba nežinote ką gamintis namuose? Ar galvojate, kad išmaniojo šaldytuvo paslaugų paketas (sensoriniai padeliai. Hipotezių išvados. Išvados iš apklausos.


„Daily Products“; Prekės ir pastovių paslaugų paketas; Inovatyvi verslo idėja, pagrįsta išmaniosiomis technologijomis; Bendradarbiavimas su partneriais – tiek produktas, tiek paslauga yra tobulinama/monitorinama kelių įmonių (duomenų perdavimo/techniniai sprendimai; receptų rašymo/produktų klasifikavimo, aplikacijos priežiūros sprendimai);.

Mūsų verslo idėja yra suteikti galimybę visada žinoti kokių maisto produktų trūksta jūsų šaldytuve. Paketą sudaro: Aplikacija, bet kokiam išmaniąjam įrenginiui, Specialūs sensoriniai padeliai (kuriuos išdėlioti šaldytuve galite kaip jums patogu) Magnetinis priedas (magnetukas, kurį galite laikyti ant šaldytuvo ar bet kur virtuvėje), gaunantis bei teikiantis informaciją apie šaldytuve esančius produktus į jūsų išmanųjį įrenginį.

Magnetiniai priedai, kurių funkcija yra perduoti informaciją iš sensorinio padelio į išmanųjį įrenginį.

Sensorinis padelis – bus skirtingų formų, dydžių, kad būtų galima pritaikyti skirtingiems šaldytuvams bei produktų skyriams.

Bendras sistemos veikimas ne tik leis matyti pvz.: kiek ir kokių produktų yra šaldytuve, tačiau aplikacijoje matysite ir siūlomus receptus (klasifikuotus pagal skonį, paruošimo laiką, sudėtingumą, reikalingų ingridientų kiekį ir t.

  • Ekonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 154 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (441 žodžiai)
  • Vykintas
  • Verslo idėja Daily products
    10 - 9 balsai (-ų)
Verslo idėja Daily products. (2016 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-ideja-daily-products.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 07:27
×