Verslo idėja. Ekektroninis verslas


Verslo idėja. Sportavimo programa. Įvadas. Apie pasirinktą e-verslo idėja. Misija, vizija, tikslai. Paslaugų asortimentas. Konkurencinis pranašumas. Verslo situacija e-rinkoje. Potencialūs pirkėjai. Internetinė svetainė. Finansavimas. Atsiskaitymas už paslaugas. E-komercijos svetainės projekto įgyvendinimas.

Štai čia įsiterpiame mes ir pasiūlome žmogui išeitį. Mūsų įmonė teiktų paslaugą, tai yra asmeninė, kiekvienam žmogui atskirai, pagal jo fizinius duomenis, efektyvi, pagal tai ko jis siekia, sportavimo programa. Pagal tam tikrą anketą, į kurią bus įtraukti pagrindiniai žmogaus fizinę būklę nusakantys duomenys, tokie kaip kūno masės indeksas, ūgis, svoris, apimtys, kraujotakos duomenys. Taip sužinomi žmogaus fiziniai duomenys ir su trenerio pagaba individualiai jam bus sudaroma sportavimo programa, kurią galės aptarti, bet kuriame sporto klube, į kurį jis užsirašys, su ten dirbančiu treneriu. Mūsų pasirinkta verslo idėja jau yra realizuota, tačiau mes pateiksime informaciją, kaip kurtume nuo pat pradžių patys ir padarytume geriau, nei jau realizavusi įmonė, todėl galima bus pastebėti tam tikrų palyginimų ar pavyzdžių iš konkurentų.

  • Microsoft Word 39 KB
  • 2014 m.
  • 12 puslapių (1947 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vaida
  • Verslo idėja. Ekektroninis verslas
    10 - 2 balsai (-ų)
Verslo idėja. Ekektroninis verslas. (2014 m. Balandžio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-ideja-ekektroninis-verslas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 16 d. 20:33
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo