Verslo idėja: elektroninės sekimo apyrankės


Rinkos segmentai ir kriterijai. Konkurentai. Stiprybės.


Mūsų verslo idėja yra gaminti ir teikti rinkai sekimo apyrankes, kurios padės tėvams ar institucijoms surasti vaiką , jį kontroliuoti ir, reikalui esant, jas panaudoti pašalinant vaikams kilusias grėsmes. Kursim savo mažą įmonę, numatome, jog joje dirbs iki 10 žmonių: 3 elektrikos inžineriai, 3 IKT žinovai ir kiti darbuotojai. Taip pat dirbsime ir pačios.

Savo produktą siūlysime įvairių miestų savivaldybėms, vaikų globos namams, socializacijos centrams.

Sukūrėme naują verslo įdėją taikydamos šiuos metodus "Kodėl"; "5Kodėl"; "6K"?

„Kodėl“ Kodėl sacialiniai darbuotojai turi rūpintis pabėgusiais, dingusiais vaikais?

„5Kodėl“ 1. Kodėl vaikai bėga iš jiems saugios aplinkos? 2. Kodėl socialiniam darbuotojui kyla papildomų problemų ieškant pabėgusio – dingusio vaiko? 3. Kodėl šis produktas reikalingas? 4. Kodėl su mūsų produktu rasti vaiką bus lengviau? 5. Kodėl mes sugalvojome šį produktą?

„6K“ Kas? Kas bus mūsų vartotojas? Ką? Ką gali pakeisti mūsų produktas? Kur? Kur įkursime savo įmonę? Kada? Kada mūsų darbas atsipirks? Kodėl? Kodėl mūsų produktas bus patrauklesnis, naudingesnis už panašaus tipo produktus? Kaip? Kaip mes pristatysime savo kuriamą produktą?

Siūlomą įdėją generavome pasinaudodamos minčių lietaus metodu - dėl to, jog tai efektyviausias būdas surasti mums aktualių problemų sprendimus, išklausyti kiekvieno žmogaus pasiūlymus ir poreikius, bei sukurti demokratišką ir visuomenišką įmonę.

  • Microsoft Word 33 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1277 žodžiai)
  • Universitetas
  • Giedre
  • Verslo idėja: elektroninės sekimo apyrankės
    10 - 9 balsai (-ų)
Verslo idėja: elektroninės sekimo apyrankės. (2016 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-ideja-elektronines-sekimo-apyrankes.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 13 d. 00:18
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo