Verslo ideja Internetinių užsakymų vykdytojas


Internetinių užsakymų vykdytojas. Preke ar paslauga. Vartotojo nauda. Rinka ir konkurencija. Marketingas ir pardavimas. Verslo organizavimas. Verslo valdymas ir personalas. Verslo finansavimo šaltiniai.


Šiuolaikiniame pasaulyje internetas įgyja vis didesnę reikšmę. O internetinė prekyba vis sparčiau populiarėja. Tačiau daugeliui žmonių pati didžiausia kliūtis atsiranda užsakant prekę. Todėl aš nusprendžiau, jog subursiu komandą žmonių, kurie padės žmonėms užsisakyti prekes internetu.

Manau, mano siūloma paslauga turi įvairialypės naudos, nes visų pirma, vartotojai sutaupys gan nemažai laiko, visus veiksmus užsakymo vykdytojas atliks už pirkėją, jam tik reikės pranešti savo duomenis ir nurodyti norimą užsisakyti prekę. Antra, pirkėjai žinodami, jog jiems tereikia išsirinkti norimą prekę, o visus veiksmus atliks užsakymų vykdytojas, galbūt žymiai daugiau prekių ims pirkti internetu, o tai tik atneštų daugiau pelno internetinėms parduotuvėms.

Taigi, patys svarbiausi akcentai šios paslaugos tai – sutaupytas laikas ir kokybiškai atlikti užsakymai. Atidarysime ofisus daugiausiai klientų turinčiuose miestuose.

Vartotojai – įvairaus amžiaus asmenys, kuriems reikia užsisakyti norimą prekę ar paslaugą iš interneto. Taip pat įvairių internetinių parduotuvių savininkai, kurie pirktų mūsų paslaugą norėdami padidinti pardavimus ir taip gauti didesnį pelną.

  • Verslas Planas
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (625 žodžiai)
  • Gintare
  • Verslo ideja Internetinių užsakymų vykdytojas
    10 - 9 balsai (-ų)
Verslo ideja Internetinių užsakymų vykdytojas. (2016 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-ideja-internetiniu-uzsakymu-vykdytojas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 21:25
×