Verslo idėja ir produkto įvedimas į rinką Sultys Largo


Naujo produkto įvedimo verslo planas. Largo sultys.

Įvadas. Uab ,,largo‘‘. "sultingesnės nei uogos". Verslo tikslai. Konkurentai. Kuo šios sultys pranašesnės? Swot analizė. Prekės vertinimas. Prekės ženklo pozicionavimas. Kaip paveiksime vartotojus pirkti mūsų produktą?

Naują verslą pradėti yra sunku, kadangi sunku surasti tam tikrą nišą. Pramonė vis plečia savo ribas, todėl vis sunkiau ir sunkiau yra rasti vietą versle ir konkuruoti su stambesnėmis įmonėmis. Vartotojai dažnai būna lojalūs konkrečiai organizacijai, todėl yra gana sunku paskatinti vartotoją atsisakyti vienų produktų, su kuriais susipažinęs, nuolat vartoja, ir pradėti vartoti ar bent jau išbandyti kokį nors naują produktą, apie kurį jis nėra net girdėjęs, tačiau mes esame pasiruošę įveikti visas kliūtis ir įvesti naują produktą – LARGO sultis – į Lietuvos rinką. Mes orientuojamės į įvairaus amžiaus segmentą, tiek vyrą, tiek moterį, gaunantį šiek tie didesnes nei vidutines pajamas, žinantį ko nori, besirūpinantį savo sveikata. Konkurencija yra labai didelė, nes turime nemažai konkurentų gaminančių sultis, tačiau mes visais galimais būdais stengsimės LARGO produktus rinkoje įtvirtinti taip, kad konkurentai mums nebūtų grėsmingi.

  • Microsoft Word 212 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (2316 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laura
  • Verslo idėja ir produkto įvedimas į rinką Sultys Largo
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo idėja ir produkto įvedimas į rinką Sultys Largo. (2013 m. Balandžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-ideja-ir-produkto-ivedimas-i-rinka-sultys-largo.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 12 d. 04:18
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo