Verslo idėja kavinė baras


Įvadas. Verslo aprašymas. Aplinkos sąlygų įvertinimas. Pardavimo skatinimo ir realizavimo procesai. Verslo organizavimas. Išvados. Šaltiniai.

Temos aktualumas. Naujo verslo kūrimas yra procesas, kuris prasideda gerokai anksčiau, nei tą rytą, kai yra suvokiamos realios galimybės, slypinčios staiga aplankiusioje idėjoje. Šio proceso negalima aprašyti dešimčia paprastų žingsnių, garantuosiančių verslo sėkmę: tai pakankamai atsitiktinis (ne visos idėjos virsta didelėmis banko sąskaitomis) ir besikartojantis (veiklos patirtis išnaudojama, grįžtant į ankstesnę kūrimo stadiją tam, kad būtų šiek tiek pakeičiamas procesas ir ištaisomos padarytos klaidos). Tačiau verslo steigimas nėra ir negali būti chaotiškas procesas.

Beveik kiekvienas jaunas ir ambicijų kupinas žmogus trokšta būti nepriklausomas, išbandyti save bei užsitikrinti sau materialinę gerovę. Vienas iš tokių jaunų žmonių esu ir aš. Jau senokai gvildenu verslo idėją įkurti naktinį barą Dusetų miestelyje, tačiau prieš pradedant įgyvendinti verslo idėja, reikia ją tinkamai apsvarstyti ir nuspręsti, ar tai iš tiesų yra gera mintis.

Problema. Ar aplinkos sąlygos Dusetų miestelyje yra palankios naujo verslo kūrimui?

Objektas. Naujo verslo kūrimo idėja.

Tikslas. Apibūdinti naujo verslo kūrimo idėją ir įvertinti verslo kūrimo aplinkos sąlygas.

Uždaviniai : 1. Nustatyti, ar verslo idėja yra perspektyvi ir tinkama verslo kūrimui.

2. Įvertinti aplinkos sąlygas ir nusakyti jų poveikį verslo idėjos realizavimui.

Verslas, kurį norėčiau kurti – tai naktinis baras „Dussbar“. Šis baras būtų atidarytas Dusetų miestelyje ( miestelis Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje, 25 km į vakarus nuo Zarasų, Sartų regioniniame parke, prie Šventosios upės , Sartų ežero pietinėje pakrantėje) ir taptų viena iš pagrindinių Zarasų rajono jaunimo susibūrimo vietų, kurioje jie galėtų linksmai praleisti laiką, pabūti su draugais jaukioje, neutralioje bei išskirtinėje aplinkoje. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai visai neįdomi ir neturinti perspektyvos verslo idėja, tačiau panagrinėję ją giliau ir paieškoję inovatyvių sprendimų, šią idėją galėtume paversti tikru, klestinčiu verslu.

Žinome, jog vienas iš pagrindinių aspektų, reikalingų verslo sėkmei – tai vartotojui teikiamų paslaugų ar prekių išskirtinumas. Šis aspektas yra itin svarbus, nes šiuo metu rinka vartotojui siūlo begalę įvairiausių produktų bei paslaugų ir vartotojas dažnai nežino, ką pasirinkti, tad kuriant verslą reikia apmąstyti, kaip padaryti savo siūlomą produktą ar paslaugą patrauklią vartotojui. „Dussbar“ naktinis baras trauktų klientus savo plačiu asortimentu (siūloma alkoholiniai, karštieji, gaivieji gėrimai bei įvairūs užkandžiai), įmantriu interjeru (modernizmas derinamas su Dusetų apylinkes atspindinčio kraštovaizdžio detalėmis), patraukliu darbo laiku bei kainomis.

Kaip pagrindines naktinio baro „Dussbar“ vartotojui teikiamas naudas galime įvardyti tinkamą laisvalaikio leidimo vietą, vietą, kurioje esant itin vėliam laikui galima lengvai užkąsti bei įsigyti vartojimui vietoje įvairių rūšių gėrimų, galimybė pažaisti biliardą. Vartotojams taip pat būtų sudarytos galimybės rezervuoti barą tam tikrų švenčių proga. Kaip dar vieną naudą galime įvardyti ir tai, jog tai būtų vienintelis naktinis baras Dusetų seniūnijoje, tad vartotojui suteikiama pasiūla, t.y. patenkinami jo poreikiai.

Iš pirmo paveikslo matyti, jog 2010 – 2014 metų laikotarpiu Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje bedarbių skaičius nuolat mažėjo. Tai reiškia, kad šios savivaldybės gyventojų dauguma yra dirbantys asmenys, apsirūpinantys materialiai ir pajėgūs mokėti už jiems teikiamas prekes bei paslaugas. Šis aspektas yra tarsi įrodymas, kad žmonių materialinė padėtis gerėja ir jie tikrai galės apsilankyti naktiniame bare.

  • Microsoft Word 212 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (3080 žodžiai)
  • Kolegija
  • Odeta
  • Verslo idėja kavinė baras
    10 - 7 balsai (-ų)
Verslo idėja kavinė baras. (2015 m. Spalio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-ideja-kavine-baras.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 28 d. 21:08
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo