Verslo idėja ledai ir kokteiliai


Nekoloringi ledai ir kokteiliai. Santrauka. Idėjos pristatymas. Kaip gimė jūsų idėja. Sprendžiama problema. Idėjos naujumas. Produkto / paslaugos pristatymas. Apašykite gaminamą produtą ar teikiamą paslaugą. Apašykite gaminamo produto ar teikiamos paslaugos pridėtinę vertę. Kliento pristatymas. Kaip imanoma tiksliau pristatykite savo klientą ar vartotojų grupę. Kokie kliento norai, mintys, lūkesčiai, baimės susiję su jūsų siūloma paslauga ar produktu. Idėjos marketingas. Konkurentai. Rinka. Idėjos reklamos planas ir priemonės. Organizacijos pristatymas. Misija. Metų tikslai ir uždaviniai. Komanda. Pagrindinės veiklos ir organizacijos struktūra. Ištekliai. Idėjos privalumai ir trūkumai. Privalumai.

Mūsų idėja kilo kalbant su draugais kurie lankosi sporto klubuose, bendraujant išgirdome jų poreikius, ko jiems trūksta, jog jiems norėtųs ko nors šalto, gaivinančio bei kažkiek atstatančio energiją. Tada mums kilo idėja apie nekolaringus ledus ir kokteilius, nes tokių dar nėra pirkti jokiuose sporto klubuose ir tai būtų naudinga sportuojantiems žmonėms, o svarbiausia, kad tokiuose kokteiliuose bei leduose nebus kolorijų, ir jie bus sveiki ir nesukels jokių sveikatos ligų. Vėliau nusprendėme , kad šis gaminys turėtų būti gaminamas iš ekologiškų vaisių ir daržovių ir suteiktų sportininkams energijos ir žvalumo visai dienai. Taip pat tai bus naudinga mūsų sveikatai, nes yra nekoloringi ir turintys reikalingų vitaminų, kurių reikia mūsų organizmui. Idėja turėtų būti įgyvendinama per artimiausius metus bendradarbiaujant su sporto klubais , kurie bus taipogi reklamuojami mūsų produktų lankstinukuose bei vizitinėse kortelėse.

  • Microsoft Word 216 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (1649 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Verslo idėja ledai ir kokteiliai
    10 - 4 balsai (-ų)
Verslo idėja ledai ir kokteiliai. (2013 m. Gruodžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-ideja-ledai-ir-kokteiliai.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 19 d. 07:11
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo