Verslo idėja: nuotraukų darymas, fotografų paslaugos bei fotojuostų ryškinimas


Nuotraukų darymas, fotografų paslaugos bei fotojuostų ryškinimas. Projekto esmė. Verslo idėjos aprašymas. Teikiamos Paslaugos. Verslo įmonės charakteristika. Pagrindiniai įmonės tikslai ir uždaviniai. Finansavimo šaltiniai ir jų panaudojimas. Pajamų ir išlaidų planas. Piniginių srautų prognozės. Balansų prognozės. Projekto atsipirkimo laikas, pelningumas.


Kaip jau minėjome pagrindinė įmonės veikla nuotraukų darymas, fotografų paslaugos bei fotojuostų ryškinimas.

Pagrindiniai finansavimo šaltiniai bus akcininkų įnašai ir banko paskola. Pagrindiniai finansiniai partneriai bus trys akcininkai, kurie patys dalyvaus įmonės valdyme ir užims įmonėje tam tikras pareigas. Taigi jie gaus nustatytus atlyginimus, taip pat turės teisę gauti dividendus.

Bus paimta 20000 Lt. paskola iš banko. Ji bus atiduota per du metus. Ši paskola bus panaudota įrengimų įsigijimui, patalpų įrengimui, žaliavų ir reikalingų medžiagų įsigijimui.

Kiekvienais metais numatoma gauti vis daugiau pelno taigi projektas yra pelningas ir turėtų greitai atsipirkti.

Stichinės nelaimės (pvz. gaisras), tikimybinė verslo rizika (įsilaužimai, vagystės, grobstymai, reketas) taip pat gali kelti grėsmę mūsų verslui.

Įmonė silpnosios vietos tai, kad ji bus neįsitvirtinusi rinkoje, dirbs konkurencinėje aplinkoje.

Verslo planas – tai dokumentas, padedantis įvertinti sumanymo perspektyvas, jo pelningumą.

Fotostudiją nusprendžiau pavadinti “Blyksnis”. Tai trumpas, informatyvus pavadinimas, kuris kaip tikiuosi padės firmai greičiau gauti pripažinimą ir įsitvirtinti rinkoje.

Nors įmonė dirbs konkurencinėje aplinkoje mūsų paslaugų teikimas turės tokių privalumų kaip aukšta kokybė, kadangi nuotraukų gamybai bus naudojamos naujausios technologijos, taip pat klientai galės pasirinkti fotopopierių, kuris bus naudojamas nuotraukų gamybai. Paslaugos bus teikiamos vartotojams patrauklesne kaina. Be viso to klientams galime garantuoti malonų bei greitą aptarnavimą, kuris padės sutaupyti laiko.

Vėliau įmonė planuoja plėsti savo veiklą teikdama kitas fotopaslaugas bei prekiaudama tam tikra atributika, kaip foto albumai, nuotraukų rėmeliai.

Kaip jau minėjau pagrindinė įmonės veikla nuotraukų darymas, fotografų paslaugos bei fotojuostų ryškinimas.

Fotografavimas dokumentų nuotraukoms su pasiruošimu ir nuotraukų padarymu užima apie 8 min. taigi per valandą numatoma aptarnauti septynis – aštuonis klientus.

Fotografų paslaugos bus teikiamos pagal susitarimą iš anksto pateikus užsakymą. Per dieną planuojama atlikti 3- 4 užsakymus.

Taip pat šio tipo įmonės didesnės lėšų skolinimosi galimybės, o tai labai padės, kai įmonė nutars išplėsti savo veiklą. Nes naujų paslaugų teikimas ir veiklos plėtimas reiškia dideles išlaidas.

Kitas parneris, kuris taip pat yra gerai įsitvirtinęs rinkoje ir gerai žinomas firma “KODAK”, kuri taip pat aprūpins mūsų firmą reikalingomis nuotraukų gamybai medžiagomis.

Taigi kiekvienas klientas galės pasirinkti, kurios firmos medžiagas naudoti darant jų nuotraukas.

Firmos vadovė bus Ingrida Rabašauskaitė. Netekėjusi. Baigusi Kauno kolegijos Ekonomikos ir teisės fakultetą.

Visi akcininkai įmonėje užima atitinkamas pareigas, taigi tokiu atveju bus labiau suinteresuoti firmos veikla ir pelno siekimu.

Aistė Braslauskaitė užims vyr. buhalterės pareigas, o Kristina Vailenkaitė eis vadybininkės pareigas. Šios darbuotojos yra geros savo srities specialistės, o pradedančiai veikti firmai tai labai svarbu.

Įmonę “Blyksnis” numatoma įrengti Kaune Savanorių pr. 377. ten planuojame išsinuomoti 20 m2 patalpas. Šią vietą pasirinkome todėl, kad tai strategiškai patogi vieta. Savanorių prospektas yra pagrindinė gatvė Kaune, kur didelis judėjimas. Taip pat mūsų pasirinktame pastate įsikūrę daug parduotuvių bei kitų firmų, kurios pritraukia daug žmonių. Netoliese yra kalniečių turgus, kuris taip pat padės pritraukti daugiau klientų. Be to aplinkui daug gyvenamųjų namų, taigi šie gyventojai ir sudarys didžiąją dalį mūsų vartotojų. Bet žinoma neatmetame galimybės, kad bent 5 % mūsų klientų sudarys turistai ir pravažiuojantys žmonės, kadangi kitoje gatvės pusėje yra autobusų stotelė, kur buriuojasi keleiviai.

  • Microsoft Word 132 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 31 puslapis (6174 žodžiai)
  • Kolegija
  • Žaneta
  • Verslo idėja: nuotraukų darymas, fotografų paslaugos bei fotojuostų ryškinimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo idėja: nuotraukų darymas, fotografų paslaugos bei fotojuostų ryškinimas. (2018 m. Spalio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-ideja-nuotrauku-darymas-fotografu-paslaugos-bei-fotojuostu-ryskinimas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 22 d. 03:49
×