Verslo idėja pagal „Canvas“ modelį rūbų parduotuvėje


Verslo idėja pagal „Canvas“ modelį. Idėja. „Stiliaus magija“-tai moteriškų ir vyriškų rūbų parduotuvė su stilisto paslaugomis prekybos centre Šiaulių mieste. Klientų segmentai. Dėmesys skiriamas Klientams. Segmentuota rinka Verslo modelis pritaikytas klientams tik su šiek tiek besiskiriančiais poreikiais ir problemomis. Vertės pasiūla. „Stiliaus magija“ – didžiulė rūbų parduotuvė. Daugelis prekių parduotuvėje yra Lietuvos modeliuotojų - siuvėjų darbas iš natūralių medžiagų. Kanalai. Partnerystė su klientais. Visada jaukus ir. Pajamų srautai. Pajamos iš rūbų prekybos. Atsiskaitymas grynais ir banko kortele. Pagrindiniai ištekliai. Žmogiškieji vadovas ( savininkas Pagrindinė veikla. Parduoti rūbus. Stilisto pagalba išsirenkant sau tinkamus rūbus. Pagrindiniai partneriai. Rūbų siuvimo fabrikai. Didmeninės prekybos rūbais parduotuvės užsienyje. Išlaidų struktūra.


„Stiliaus magija“-tai moteriškų ir vyriškų rūbų parduotuvė su stilisto paslaugomis prekybos centre Šiaulių mieste.

Dėmesys skiriamas : Klientams, gyvenantiems Šiaurės Lietuvoje ir netolimoje kaimyninėje šalyje – Latvijoje; Moterims ir vyrams, nuo 25 metų iki 105 metų, gaunantiems vidutines ir didesnes pajamas, įvairaus išsilavinimo, šeimyninė padėtis – nesvarbi; Klientams, kurie nori atrodyti gražiai ir stilingai.

Segmentuota rinka Verslo modelis pritaikytas klientams tik su šiek tiek besiskiriančiais poreikiais ir problemomis.

„Stiliaus magija“ – didžiulė rūbų parduotuvė, patenkinanti įvairius klientų skonius, tuo pačiu nemokamai suteikdama stilisto paslaugas, kuris parinks ir pritaikys rūbus pagal kliento išvaizdą, gyvenimo būdą, duos patarimų ir nukreips į aksesuarų parduotuvę.

Daugelis prekių parduotuvėje yra Lietuvos modeliuotojų - siuvėjų darbas iš natūralių medžiagų, pritaikytų įvairiems skoniams, progoms ir sezonams.

Pajamos iš rūbų prekybos. Atsiskaitymas grynais ir banko kortele. Pajamos iš kavos aparato. Sąskaitų apmokėjimas už komunalines paslaugas.

  • MS PowerPoint 1814 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (382 žodžiai)
  • Universitetas
  • Donata
  • Verslo idėja pagal „Canvas“ modelį rūbų parduotuvėje
    8 - 1 balsai (-ų)
Verslo idėja pagal „Canvas“ modelį rūbų parduotuvėje . (2017 m. Kovo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-ideja-pagal-canvas-modeli-rubu-parduotuveje.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 16 d. 20:53
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo