Verslo ideja referatas (2)


Pasirinktos verslo idėjos atrankos pagrindimas. Verslo idėjos aprašymas. Verslo idėjos gyvybingumo pagrindimas, atliekant palankių aplinkybių ir galimų grėsmių analizę. Idėjos įgyvendinimui būtinų išteklių numatymas. Darbo jėgos poreikis ir kvalifikacija. Kitų išteklių poreikis. Verslo įmonės kurioje įgyvendinama įdėja, organizavimo formos pasirinkimo pagrindimas ir įteisinimo tvarka. Mokesčių, kuriuos mokės verslo idėją įgyvendinanti įmonė, apžvalga.

Šią verslo idėją pasirinkome todėl, jog tai mūsų grupei atrodė daug žadantis gaminys. Kone kiekvienas žmogus kasdien susiduria su tam tikrais nepatogumais, kurie sukelia diskomfortą. Puikus to pavyzdys – lietingą dieną naudojamas skėtis. Visiems jo reikia, tačiau tik nedaugelis žino, kur jį įsidėti lietui nustojus lyti. Ši mūsų idėja „Rankinė su specialia kišenėle sugeriančia drėgmę – skėčiui“ gimė kasdien susiduriant vis su ta pačia problema. Visi šie punktai ir dar daugelis kitų, leido iš ilgo sąrašo idėjų atsirinkti būtent šią. Mūsų nuomone tai originali, universali, o svarbiausia perspektyvi idėja verslui pradėti. Tai gaminys, kuris savo funkcijomis bei teikiama nauda pranoko visas kitas mūsų apsvarstytas idėjas.

  • Microsoft Word 65 KB
  • 2013 m.
  • 11 puslapių (1563 žodžiai)
  • Kolegija
  • Asta
  • Verslo ideja referatas (2)
    10 - 2 balsai (-ų)
Verslo ideja referatas (2). (2013 m. Lapkričio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-ideja-referatas-2.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 16 d. 19:32
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo