Verslo idėja referatas pagalvė


Įvadas. Naujo produkto idėjos aprašymas ir pateikimas. Unikalios prekės idėja.

Projekto tikslas: Sukurti naują produktą- pagalvę, kuri padėtų žmonėms, turintiems miego problemų greičiau užmigti ir mėgautis kokybišku bei visavertčiu miegu.

Kadangi kiekvieno žmogaus pirminis poreikis yra miegas, mes norime suteikti tokį poilsį, kuris patenkintų kiekvieno aktyvia ir pasyvia veikla užsiimančio vartotojo lūkesčius.

Mūsų manymu, prekė bus paklausi, nes stengsimės, kad vartotojai įsigiję šią pagalvę būtų patenkinti. Taip pat lėšos bus skiriamos gerai reklamai, kokybė atitiks kainą ir bus suteikiama 30 dienų grąžinimo garantija tam, kad žmogus galėtų išbandyti pagalvės patogumą ir efektyvumą.

Ši pagalvė skirta bet kokio amžiaus žmonių grupei. Pagalvės sudėtyje yra antialerginių medžiagų, todėl tiks ir ypač jautriems asmenims. Joje sukurta speciali kišenėlė, į kurią galima įdėti pasirinkto aromato sausų kvepalų maišelį.

Socialinė aplinka: Lietuvos gyventojų požiūris į naujus produktus yra labai teigiamas. Gyventojai yra linkę tikėti bei išbandyti naujus produktus, jei tai yra susiję su kasdieniniu naudojimu.

Ekonominė aplinka: Lietuva pastaruoju metu pasižymi ekonomikos augimu, todėl sparčiai didėja vartotojų perkamoji galia. Viso to pasekoje didėja gyventojų užimtumas, nes daugėja laisvų darbo vietų skaičius. Lietuvai esant Europos Sąjungos nare, yra galimybė pasinaudoti ES fondo teikiama parama.

Politinė aplinka: Teisinių barjerų įgyvendinti neturėtų kilti, kadangi valdžia inicijuoja ir palaiko naujų produktų kūrimą, todėl iš politinės pusės galima būtų laukti pritarimo ir pagalbos.

Technologinė aplinka: Lietuviai pasižymi naujų produktų kūrimu bei esamų tobulinimu. Kadangi daugėja naujų produktų gamintojų , šalyje didėja konkurencijos lygis.

Pagalvės sudėtis: 100% medvilnė, sintepono kamšalas, anti-alerginė medžiaga, maltos valerijonų šaknys, kryžiažiedės, avių vilna, levandos, apyniai (pagalvė su spec. kišenėle, skirta įsidėti pasirinkto aromato sausų kvepalų maišelį.)

Kadangi prekę bus galima užsisakyti internetu arba telefonu, ją išsiųsime paštu ir klientas gaus prekę per 2-3 darbo dienas. Suteiksime 30 dienų grąžinimo garantiją. Siuntimas papildomai kainuos 5lt ir ją galės pasiimti pašto skyriuje arba bus atsiųsta tiesiai į namus (pasirinktinai).

Sužinoti su kokiomis problemomis susiduria įvairaus amžiaus, lyties ir skirtinga veikla užsiimantys asmenys. Kas trukdo kokybiškam miegui ir ko trūksta iki pilnavertiško poilsio naktį.

  • Microsoft Word 935 KB
  • 2015 m.
  • 16 puslapių (2568 žodžiai)
  • Universitetas
  • Skaistė
  • Verslo idėja referatas pagalvė
    10 - 10 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Verslo idėja referatas pagalvė. (2015 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-ideja-referatas-pagalve.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 19:55
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo