Verslo ideja referatas


Referatas verslo ideja. Referatas apie versla.

Įvadas. Verslo idėjos aprašymas. Rinkodara. Potencialių klientų analizė. Konkurentų analizė. Kainų strategija. Rėmimo strategija. Veikla. Vietos analizė. Patalpos. Vadyba. Rizikos įvertinimas. Išvados. Literatūra.

Daugelis mano, kad klientai renkasi pigiausias prekes, tačiau dabartiniu metu populiarėja ekologiškos prekės, kuriom žmonės skiria itin didelį dėmesį, nors jų kainos didesnės. Svarbiausia turėti nuolatinį ryšį su vartotojais ir gauti informaciją iš jų ir apie juos. Vartotojas grupuoja savo poreikius pagal svarbumą, jų patenkinimo eiliškumą, todėl būtina tirti vartotoją ir jo elgesį perkant prekes. Be vartotojų, efektyvų įmonės gyvavimą įtakoja ir konkurentai. Tobula rinka neįmanoma be konkurencijos. Todėl, atliekant rinkos tyrimus, reikia ištirti konkurenciją rinkoje – jos lygį ir intensyvumą, žinoti stipriausių konkurentų jėgas ir galimybes, taip pat išsiaiškinti pasirinktos rinkos konkurencijos perspektyvas.

Verslo idėjos problema – kaip sukurti sėkminga verslą.

Darbo tikslas – aprašyti verslo idėja.

Darbo uždaviniai:

1. Pateikti verslo idėjos aprašymą.

2. Ištirti potencialią rinką.

3. Įvertinti konkurentus.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2013 m.
  • 8 puslapiai (1509 žodžiai)
  • Universitetas
  • Moksliuke21
  • Verslo ideja referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo ideja referatas. (2013 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-ideja-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 11:30
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo