Verslo ideja Saldusis X


„Saldusis x“ produkto apibūdinimas. Vartotojai. Patentabilumo kriterijų aprašymas. Patentavimo kaštai. „Saldusis x“ dizaino registravimas. Pramonės dizaino registravimo būdo parinkimas. Registravimo kriterijų aprašymas. Registravimo kaštai. Saldusis x“ prekės ženklo registravimas. Prekės ženklo registravimo būdo parinkimas. „Saldusis x“ licencijavimas.

Siūlome unikalų sprendimą moterims, negalinčioms atsispirti saldumynams ir pergyvenančioms dėl papildomo antsvorio. Būtent šis sprendimas ir yra būdas kaip nepadauginti taip mėgstamų saldumynų, tai – saldusis x! Pašvietus saulutei bei atšilus orams dažna dailiosios lyties atstovė susirūpina savo išvaizda ir priaugę keli kilogramai priverčia susimastyti apie visus per ilgus smalyžiavimus, kurie gula ne tik ant sąžinės, bet ir ant žandukų. Būtent ši  saldi idėja ir  yra skirta moterims. Saldusis x supakuotas kaip ir visis saldainiai tačiau taip pat yra viskas sudėta y mažas gražias dėžutes, šis produktas yra kitoks , jog vartojant jį neauga svoris, šie saldumynai suteiks sotumo jausmą tačiau nepridės jokiu viršsvorio. Supakuotas saldusis x į dėžutes leidžia nuolat stebėti suvalgomo saldumyno kiekį ir jo nepersivalgyti. Neabejotinai saldusis x yra puiki dovana draugei ar mylimajai. Juk gyvenime tiek sudėtingų situacijų turi išgyventi moteris. Jai neišvengiamai gali reikėti saldžiai įveikti nuolat pasikartojantį stresą.

Lytis: daugiausia moterys, kadangi labiau mėgsta šokoladinius gaminius . Be to, tai pirkėjų dalis, kuri lengviau pasiduoda psichologiniam prekės ženklo poveikiui. Produktas tinkamas moterims ir vyrams, bet daugiau orientuotas į moteris.

Amžius: 16-65, kadangi jau nuo 16 metų vaikas jau gali pats pasirūpinti, ką jis nori valgyti.

Pajamos: kadangi šokolado tabletės nėra kasdien perkamas produktas, o ir kaina neviršys 3eurų, manome, kad šio produkto vartotojai yra įvairias pajams gaunantys asmenys.

Mūsų produkto – SALDŽIOJO X – paskirtis yra „pasaldinti“ gyvenimą, todėl konkurentai būtų tie produktai, kurių paskirtis būtų tokia pati, tai yra saldainių gamintojai.

Mūsų produktas skiriasi nuo įprastų saldainių, tai saldainiai su kuriais galima lieknėti.

Taigi mūsų produktas išskirtinis savo vartojimo patogumu, įpakuotas patogioje pakuotėje. Be to, tai itin estetiška pakuotė, kurią galima laikyti net rankinuke.

  • Verslas Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 717 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1705 žodžiai)
  • Alina
  • Verslo ideja Saldusis X
    10 - 7 balsai (-ų)
Verslo ideja Saldusis X. (2015 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-ideja-saldusis-x.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 09:22
×