Verslo idėja skaidrės Grožio salonas “Leila"


Grožio salonas. “Leila". Grožio salono “Leila” veikla. Mes teikiame tokias grožio paslaugas plaukų kirpimas. Vizija – tapti grožio industrijos lyderiu Lietuvoje Misija – suteikti žmogui vidinio pasitikėjimo savimi. Valdymo grupė. Grožio salono “Leila” tikslai. Garantuoti įmonės darbuotojams darbingas ir saugias darbo sąlygas. Įmonės galimybių ir konkurencingumo įvertinimas. Aplinkos stabilumo lygis 4,18 Įvertinę aplinkos stabilumo lygį. Įmonės potencialo lygis 4,5 Įmonės potencialas gana didelis. Marketingo strategijų alternatyvos. Analizė swot metodu. Išvados. Šio darbo metu išanalizavome grožio salono „LEILA“ galimybių ir pardavimo rinką. Reklama. Grožio salonas „Leila“. Tuomet ar ne pats metas užsukti į „Tigrės“ saloną ir įgyvendinti savo slapčiausias svajones. DĖMESIO! Tik šį mėnesį atėjus su drauge GROŽIO procedūros už pusę kainos!


Mes teikiame tokias grožio paslaugas: plaukų kirpimas, šukavimas, plaukų priauginimas, depiliacija vašku, masažas, manikiūras, pedikiūras ir t.t. Pagrindinis teikiamų paslaugų tikslas – surasti tinkamiausią kirpimą, linijas bei formas, spalvas ir atspalvius, judesius bei apimtis. Darbuotojai garantuoja geriausią profesionalią paslaugą bei išskirtinę aplinką.

Garantuoti įmonės darbuotojams darbingas ir saugias darbo sąlygas; skatinti savo darbuotojus tobulėti kursuose ir kelti kvalifikaciją; palaikyti įmonėje draugišką mikroaplinką; užsisakinėti tik gydomas ir veiksmingas priemones; įdiegti moderniausios technologijos kompiuterinę programą; per artimiausius dvejus metus 15 % padidinti užimamą rinkos dalį. padidinti įmonės prestižą; 10% padidinti paslaugos teikimo rinką.

Aplinkos stabilumo lygis 4,18 Įvertinę aplinkos stabilumo lygį, galime teigti, kad makroaplinka yra palanki kurtis mūsų grožio salonui.

  • MS PowerPoint 3941 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (319 žodžiai)
  • Kolegija
  • Agneška
  • Verslo idėja skaidrės Grožio salonas “Leila"
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo idėja skaidrės Grožio salonas “Leila". (2016 m. Rugpjūčio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-ideja-skaidres-grozio-salonas-leila.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 11:39
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo