Verslo idėja SPA


Verslo idejos gimusios namuose. Spa imones verslo planas. Spa lietuvoje finansavimas. Spa turizmo lietuvoje finansavimo saltiniai. Spa paslaugu apibūdinimas.

Verslo idėjos pagrindimas. Įvadas. Paslaugos ir verslo šakos apibūdinimas. Paslaugos paklausa ir rinkos apibūdinimas. Verslo idėjos įgyvendinimo išlaidų struktūra ir finansavimo šaltiniai. Paslaugos kainos dydis ir pirmojo mėnesio pajamos. Išvadosnaudota literatūra ir informaciniai šaltiniai.

SPA paslaugų veikla Lietuvoje yra labai išsiplėtojusi ir populiari, ypač didmesčiuose. Tačiau Panevėžio mieste viso labo jų yra tik keli. Tad akivaizdu, jog žmonėms reiktų dar vienos alternatyvos, didesnės pasirinkimo laisvės. Verslo idėja, atidaryti nuosavą spa centrą, man gimė mąstant apie vartotojų norus, poreikius ir galimybes. Taip pat įtakos šiai idėjai turėjo ir apsilankymas viename iš Vilniaus spa. Mane labai sudomino šis verslas. Manau spa reikalingas žmonėms kurie neturi daug laisvo laiko, bet juk vistiek kiekvienas iš mūsų nori atsipalaiduoti. Aš noriu įkurti individualią įmonę, nes mano kapilo ištekliai yra riboti. Mano verslo tikslas – suteikti žmonėms galimybę atsipalaiduoti po sunkių darbo dienų. Mano įmonė vadinasi „SPA Svajonė“.

  • Microsoft Word 30 KB
  • 2012 m.
  • 7 puslapiai (1216 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justina
  • Verslo idėja SPA
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo idėja SPA. (2012 m. Lapkričio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-ideja-spa.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 22:09
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo