Verslo idėja Sveika užkandinė


Verslo idėjos formulavimas. Verslo idėja Ar yra aiški vartotojo nauda Ar yra pakankamai didelė rinka Ar pakankamai inovatyvi. Kokia naudą teikia laiko , kokybės , kaštų ? Kokią problemą sprendžia ar poreikius tenkina ? Kokią vertę klientui siūlo produktas / paslauga. Kuo išskirtinė ? Kuo inovatyvi ar originali , geresnė už kitas panašias. Kokie konkurenciniai šios idėjos pranašumai ? Ar kiti konkurentai negali jų tiesiog nukopijuoti. Kiek turėtų praeiti laiko , kol konkurentai taip pat galėtų pasiūlyti tokią pat prekę ar paslaugą. Verslo idėjos apibendrinimas. produkto prekės ar paslaugos detalus pristatymas. Kokią tieksite prekę ar teiksite paslaugą ? Verslo kūrimo formos. įmonės steigimas įmonės misija , vizija , tikslai. Pasirinkta įmonės teisinė forma ar verslo forma. Argumentai , kodėl ši verslo kūrimo forma geriausia įgyvendinant pasirinktą verslo idėją. Pagrindiniai teisės aktai , reglamentuojantys Jūsų įmonės veiklą. Jūsų įmonės pavadinimas. Jūsų įmonės misija. Jūsų įmonės vizija. Jūsų įmonės tikslai. Swot ssgg analizė. Vienintelis klaipėdoje Įvairus meniu pasirinkimas Natūralūs produktai Geras prekių kokybės ir kainų santykis Apimamą didelį rinkos sagmentą. Ši įdėja yra nauja , todėl nėra žinoma , ar atsiras susidomėjusių. Atsidaryti daugiau sveiko maisto restoranų. Bendradarbiavimas su naujais partneriais. Asortimento plėtra. Atsiradę nauji konkurentai , pritrauks mūsų lankytojus. Pradžioje sunku pritraukti lojalius klientus.


Sutaupo laiko nuolat skubantiems žmonėms bei tenkina sveikai besimaitinančių, sergančių poreikius

Tai aktualu sportuojantiems žmonėms, nes jiems yra svarbu ką jie valgo.

Norintiems numesti svorio – restoranas pateiktų, ne tik sveiką maistą, bet ir skanų. Didelis meniu pasirinkimas

Sergantiems įvairiomis ligomis – tiksus maistinių medžiagų kiekis, galimybė pasirinkti.

Ypatingai atsižvelgiama į žmonių poreikius ir sveikatą. Tokio tipo restoranų veikia vos keletą visoje visoje Lietuvoje. Klaipėdoje vienas.

Pagrindinius klientus galima sugrupuoti į: sportuojančius, sergančius, sveikai besimaitinančius, vegetarus ir veganus.

Kokie konkurenciniai šios idėjos pranašumai? Ar kiti konkurentai negali jų tiesiog nukopijuoti?

Vis labiau propaguojamas sveikas gyvenimo būdas ir atsiranda vis daugiau norinčių tinkamai maitintis. Konkurentai gali nukopijuoti.

Pagrindinis šio restorano išskirtinumas, kad visi naudojami produktai maisto gamybai yra švieži, ekologiški ir atitinkantys sezoniškumą. Maistas gaminamas net ant sočiųjų riebalų, o verdamas, garinamas, troškinamas garuose. Stengiamasi vartoti kuo mažiau druskos ir cukraus. Meniu sudaromas pagal dienoje reikalingą maistinę vertę (pusryčiams – angliavandeniai, pietums – baltymų ir angliavandenių, vakarienei – baltymų).

Sportuojantiems žmonėms, nes jiems yra svarbu ką jie valgo. Taip pat, norintiems numesti svorio – restoranas pateiktų, ne tik sveiką maistą, bet ir skanų. Didelis meniu pasirinkimas. Sveikai besimaitinantiems – nereikėtų skubėti namo gamintis savo maisto. Sergantiems įvairiomis ligomis – tikslus maistinių medžiagų kiekis, galimybė pasirinkti. Atskiras meniu vegetarams ir veganams.

Papildoma informacija: naujo produkto fotografija, įvairūs brėžiniai ar bent eskizai, trumpas technologinių procesų aprašymas, prekės ženklas; naujo produkto įpakavimas, kaip sandėliuojama, kaip pateks į rinką ir pan. (jei naujas produktas yra paslauga – aprašomi paslaugos teikimo pagrindiniai principai).

Prieinamumo principas - nepriklausomai nuo jo amžiaus, išsilavinimo, sveikatos problemų ar kitų specifinių poreikių klientai gali įsigyti maisto. Tinkamumo principas - asmeniui skiriama ir teikiama tokia paslauga, kuri atitiktų asmens nustatytus poreikius. Komandos principas - tai specialistų susitelkimas vienam tikslui pasiekti teikti kokybiška maistą. 2. VERSLO KŪRIMO FORMOS. ĮMONĖS STEIGIMAS

  • Microsoft Word 1275 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2033 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vitalija
  • Verslo idėja Sveika užkandinė
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Verslo idėja Sveika užkandinė. (2017 m. Lapkričio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-ideja-sveika-uzkandine.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 07:39
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo