Verslo idėja „valymo paslaugos“


Įvadas. Tikslas. Uždaviniai. Paslauga. Rinkos segmentavimas. Klientai. Pagal geografinę padėti. Pagal demografinę padėtį. Pagal individualius požymius. Konkurencija. Tiesioginiai konkurentai. Pranašumas. Verslo pradžia. Siūlomos paslaugos ir kaina(minimali iškvietimo suma 20 Lt). Reikalingos priemonės. Verslo forma. Pavadinimo pasirinkimas. Vizija bei ilgalaikiai tikslai. Misija. Veiklos organizavimas. Darbuotojai. Aplinkos analizė. Sektorius. Sėkmės veiksniai. Kliūtys. Finansavimas. Rinkodara ir pardavimas. Pirmieji metai. Finansinių skaičiavimų apibendrinimas. Išvados.


Parengti verslo planą, pagal savo sugalvotą verslo idėją - įkurti valymo paslaugų įmonę. Išanalizuoti įtakos turinčius veiksnius bei aplinka, išsamiai apibūdinti savo veiklos sferas. Ištirti galimus tiesioginius ir netiesioginius konkurentus bei palyginti savo veiklą su konkurentų veikla. Išanalizuoti visus galimus finansavimo šaltinius bei pasirinkti tinkamą savo verslui. Apžvelgti rinkodarą ir planuojamus pardavimus bei planuojamas pajamas.

Nustatyti kas gali būti mūsų klientui, bei kokiu jų poreikius tenkins mūsų paslauga

Išanalizuoti kokių partnerių, darbuotojų bei kokio personalo prireiks mūsų veiklai

Atlikti skaičiavimus nustatant išlaidas, pajamas bei būsimą pelną arba nuostolį.

Mūsų idėja yra įsteigti valymo paslaugas teikiančią įmonę, kuri naudotų tik ekologiškus ir aplinkai nekenksmingus produktus. Mūsų teikiama paslauga padėtų ne tik didelėms įmonėms pasirūpinti savo patalpų švara, bet taip pat ir paprastiems mūsų šalies gyventojams pagelbėtų atliekant namų ruošos darbus. Išskiriame kelias pagrindines sritis į kurias bus orientuota mūsų įmonė. Tai – įvairių įmonių patalpų, biurų valymas, namų valymas bei kitų namų ruošos darbų(pvz.: skalbinių skalbimas, virtuvines įrangos valymas, dėmių valymas) atlikimas. Taip pat stengsimės įdarbinti kuo daugiau jaunų darbuotojų, taip padėdami studentams ar moksleiviams derinti studijas su darbu ir skatinti jaunimo darbštumą. Mūsų paslauga turi naudos didelių įmonių vadovams, todėl kad jiems nereikia ieškoti papildomų darbuotojų bei mokėti papildomų mokesčių už juos. Taip pat ji naudinga ir kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris visur visada skuba ir neretai net neturi laiko užsiimti namų tvarkymu, ar galbūt tiems, kurie netyčia sugadino savo baldus(pvz.: sofą, kilimą ar kt.) ir negali patys išvalyti šių dėmių. Mūsų paslauga pagelbės ir žmonėms, kurie dėl fizinės negalios, ligos ar kitų aplinkybių negali patys tinkamai pasirūpinti savo namų švara bei tvarka.

Mūsų išskirtinumas yra tai – jog naudosime tik ekologiškus produktus, kurie yra draugiški aplinkai ir mūsų pačių sveikatai. Tokios valymo priemonės nesukelia alergijos, nedirgina odos, kvėpavimo takų, yra ekologiškai švarios bei biologiškai skaidosi. Jos tinkamos naudoti auginant mažamečius vaikus, turint alergijų ar kvėpavimo sutrikimų. Visos mūsų naudojamos šluostės turės antibakterinį mikropluoštą, kurį naudojant nebūtinos jokios cheminės valymo priemonės, todėl dar labiau yra mažinamas chemikalų naudojimas buityje.

Įmonę pradžioje steigti planuojame Vilniaus mieste, o ateities planuose yra numatoma įsteigti įmones ir kituose Lietuvos miestuose, kuriuose ši paslauga yra reikalinga.

Pradžioje savo veiklą žadame vykdyti Vilniaus mieste, kuris turi daugiau nei pusę milijono gyventojų. Pagal savo pasirinktą sritį mūsų klientai bus Vilniaus miesto ir priemiesčių gyventojai, gyvenantys ne toliau nei 20km nuo Vilniaus miesto.

Mūsų pasirinktame mieste – Vilniuje, gyvena daugiau nei pusė milijono žmonių, iš kurių 347 750 yra darbingo amžiaus ir 20% iš jų verčiasi lengvai arba labai lengvai(pagal Lietuvos statistikos departamento 2013m. duomenis). Todėl mūsų klientais gali būti apie 100 000 Vilniaus gyventojų. Daugiausia tai bus gyventojai, kurių pajamos yra vidutinės arba didesnės už Lietuvos vidurkį.

  • Microsoft Word 55 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2870 žodžiai)
  • Universitetas
  • Diana
  • Verslo idėja „valymo paslaugos“
    10 - 2 balsai (-ų)
Verslo idėja „valymo paslaugos“. (2016 m. Spalio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-ideja-valymo-paslaugos.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 00:13
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo