Verslo idėjos įgyvendinimas, verslo aplinka ir jos poveikis verslui


Įvadas. Mažoji bendrija. Siūlomo projekto esmė. Įmonės veiklos kryptys ir tikslai. Rinkos analizė. Konkurencinė analizė. Išvados. Literatūra.

Kuriant verslą, būtina pasirinkti sritį, kuria degame. Tai padės siekti sėkmingų rezultatų. Nuo rizikos niekada nepabėgsime, todėl tiesiog bandykime. Ir nepamirškime, kad darbo įdėti teks labai daug.

Šitame darbe noriu pateikti savo verslo idėją, kuri tikiuosi bus igyvendinta ne tik popieriaus lape.

Mažosios bendrijos veiklos steigimo procedūra itin paprasta: nereikia atidaryti banko sąskaitos įnešant kapitalą. MB steigimo dokumentų nereikia tvirtinti pas notarą – tai leidžia sutaupyti dar keletą litų.

Įmonė bus steigiama Ukmergės rajone. Planuojama nenuomoti, o naudoti ir įrengti jau turimas, paveldėtas patalpas, taip žymiai pigiau. Dalį pašarų, bei kraiko bus stengiamasi užauginti savuose laukuose. Ūkis veiklą pradės su 20 triušių patelių ir 5patinų, taip pat bus įsigyjami 50 ilgaamžiai triušių narvai, o užauginta produkcija bus parduodama turguje, pavieniams vartotojams atvykstantiems i namus o ateityje bus ieškoma rinkos i prekybos tinklus. Taigi visa įmonės produkcija bus pradžioja orentuota į Ukmergės miesto bei rajono gyventojus, siekiančius įsigyti sveikos ir kokybiškos triušienos.

Misija – Tiekti kokybišką produkciją žemiausiomis kainomis .

Vizija - būti didžiausiu triušienos tiekėju Ukmergės mieste ir apskrityje.

Kiti tikslai ir uždaviniai ateičiai:

Prekiauti tik kokybiška produkcija. Po pirmų prekybos metų Ukmergės rajone garsėti kaip kokybiškiausia, skaniausia ir šviežiausia mėsa teikiančia įmone.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1234 žodžiai)
  • Kolegija
  • Zana
  • Verslo idėjos įgyvendinimas, verslo aplinka ir jos poveikis verslui
    10 - 3 balsai (-ų)
Verslo idėjos įgyvendinimas, verslo aplinka ir jos poveikis verslui. (2015 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-idejos-igyvendinimas-verslo-aplinka-ir-jos-poveikis-verslui.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 10:05
×