Verslo idėjos pagrindimas - Aerobikos pamokos


Verslo idėjos pagrindimo planas. Aerobikos pamokos planas. Aerobikos pamokos skelbimai. Motyvuotas pagrindimas. Verslo idejos pagrindimo plano pavyzdys. Viešbučių kainų pagrindimas. Aerobikos konspektai. Aerobikos pamoku konspektas. Sveikos mitybos pamokos planas. Aerobikos pamokos planas-konspektas.

Įvadas. Paslauga. Paslaugos apibūdinimas. Rinkos apibūdinimas. Paslaugos paklausos apibūdinimas. Vartotojų rinkos apibūdinimas. Konkurentų rinkos apibūdinimas. Geografinis rinkos apibūdinimas. Pardavimo būdai. Finansai. Išlaidos. Finansavimo šaltiniai. Kainos dydis. Pradinės pardavimo apimties įvertinimas. Išvados. Literatūra.

Mano verslo idėja – aerobikos pamokos tiek paaugliams, tiek suaugusiems. Visų pirma, tokia mintis man kilo staiga, kai pradėjau galvoti, ką geriausiai aš galiu atlikti ir kaip galėčiau suteikti naudos žmonėms. Taip pat pastebėjau, kad šis užsiėmimas yra paklausus, bet daugeliui sunkiai prieinamas.

Nemažai merginų, moterų skundžiasi dėl per didelių kainų sporto klubuose ar šokių pamokose. Visos jos norėtų tiesiog lankyti tik aerobikos pamokas be jokių papildomų paslaugų, už kurias, nors jomis ir nesinaudojant, dažniausiai reikia mokėti. Aš galėčiau tai suteikti už prieinamą kainą.

Kadangi pati domiuosi sportu, sveika mityba ir gyvensena, tai man būtų, visų pirma, malonumas, antra – padėčiau moterims palaikyti gražią figūrą, propaguojant sveiką gyvenimo būdą.

Esu pastebėjusi, kad dauguma žmonių norėtų gyventi sveikai, tačiau jiems trūksta motyvacijos, jie neturi pakankamai žinių. O treneriai, kurie subalansuotų mitybą ir parengtų atitinkamą sporto programą, kainuoja tikrai nemažai. Aš nesudarinėčiau trisdešimt atskirų programų kiekvienam žmogui. Aš suteikčiau informacijos apie maistą, jo naudą ir kenksmingumą. Patarčiau laikytis paprasčiausių mitybos taisyklių, norint sveikai gyventi, tuo pačiu ilgainiui panaikinti antsvorį.

Šio verslo sėkmė visiškai priklausytų nuo manęs: mano entuziazmo, pastangų, mokėjimo sudominti, priversti tikėti kitus tuo, ką darau. Paslaugų tiekimas yra labai subtilus dalykas. Aš privalau būti motyvuota parduoti savo prekę – žinias ir patirtį – tiems žmonėms, kuriems to tikrai reikia. Dėl kliento stengtis ne dėl to, kad jis man moka, o dėl to, kad tai yra mano darbas ir visada jį padaryti turiu kuo galima geriau, kad klientas susidomėtų, liktų dėkingas lojalus ir rekomenduotų žmonėms – naujiems klientams. Tokiu būdu, mano tikslas – ištaisyti dabartinę situaciją šioje srityje – būtų vykdomas.

  • Verslas Referatas
  • Microsoft Word 9 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai (1192 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Verslo idėjos pagrindimas - Aerobikos pamokos
    10 - 1 balsai (-ų)
Verslo idėjos pagrindimas - Aerobikos pamokos. (2012 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-idejos-pagrindimas---aerobikos-pamokos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 06:39
×