Verslo idėjos pristatymas Dviračiai


Įvadas. Verslo idėjos pristatymas. Mažoji bendrija (mb). Mažosios bendrijos požymiai. Mažosios bendrijos privalumai. Mažosios bendrijos trūkumai. Išvados. Priedai.


Darbo objektas yra realizuoti savo verslo idėją.

Darbo tikslas: aprašyti ir pristatyti verslo idėją, paruošti reikiamus dokumentus mažosios bendrijos įregistravimui.

Darbo uždaviniai:

Įvairių dviračių nuoma. Šią idėją noriu realizuoti, nes man labai artima gamta bei sportas. Dviračiai labai puiki sporto priemonė, o tuo pačiu galima pasigrožėti ir gamta.

Pasidomėjusi Panevėžio mieste teikiamomis tokio pobūdžio paslaugomis padariau išvadą, kad jos yra nepakankamai išvystytos. Todėl nutariau įkurti MB,, Poilsis ant ratų“

Siūlysime didelį pasirinkimą dviračių nuomai. Didžioji dalis dviračių bus nauji. Nuomosime miesto, kalnų, hibridinius, turistinius vyriškus, moteriškus ir vaikiškus dviračius.

Miesto dviračiai skirti ramiam pasivažinėjimui savo malonumui per miestą. Šie dviračiai tinka važinėjimui už ar pačiame mieste ir nesukels jokių nepatogumų. Norintiems važinėtis su vaikais bus galimybė nuomotis kėdutes, kokybiškas daniškas priekabas vaikus vežti. Taip pat bus didelis pasirinkimas skirtingų dydžių vaikiškų dviračių. Nuomosim dviračius sportui ir kelionėms (Hibridiniai dviračiai) skirtus rimtesniam paprakaitavimui, jie skirti pasivažinėjimui ir keliu ir miško takeliu. Nuomosime kartu su apsaugomis nuo purvo ir krepšeliu.

Pasvarsčiusi apie įvairius verslo formų privalumus ir trūkumus nusprendžiau kurti mažąją benriją. Mažoji bendrija yra ribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo ir atsako tik įmonės turtu. Taip pat bendrijai nėra nustatytas įstatinis kapitalas, kuris šiek tiek pasunkina įmonės įkūrimą.

Norėdama išleisti kuo mažiau lėšų ir sutaupyti laiko nusprendžiau bendriją registruoti elektroniniu būdu. Steigti  mažąją bendriją elektroniniu būdu galima, jeigu:

2.3.1. Steigėju / nariu gali būti tik fizinis asmuo, iš viso ne daugiau kaip 10 (palyginimui - UAB akcininku gali būti tiek fizinis, tiek juridinis asmuo, o akcininkų skaičius ribojamas iki 249);2.3.2. Kadangi nėra nustatyta aiški balsavimo ir pelno paskirstymo tvarka - bus sunkiau spręsti mažosios bendrijos narių tarpusavio ginčus;2.3.3. Mažosios bendrijos buhalterinė apskaita tik kai kuriais atvejais yra paprastesnė nei UAB (pvz., kai mažoji bendrija neturi darbuotojų ar kai nėra PVM mokėtoja).

Tam kad elektroniniu būdu galėčiau užregistruoti įmonę ,parengiau pavyzdinį mažosios bendrijos steigimo aktą ir pavyzdinius bendrijos nuostatus.

  • Microsoft Word 37 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2314 žodžiai)
  • Universitetas
  • Deimantė
  • Verslo idėjos pristatymas Dviračiai
    10 - 10 balsai (-ų)
Verslo idėjos pristatymas Dviračiai. (2016 m. Vasario 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-idejos-pristatymas-dviraciai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 13:51
×