Verslo idėjos pristatymas Elektroninė epyrankė


Produkto aprašymas. Rinkos analizė. Potencialių vartotojų aprašymas. Partneriai. Pajamų modelis. Įėjimo į rinką strategija. Dabartinė verslo idėjos padėtis. Konkurentų analizė. Komandos pristatymas. Kapitalas.

Mūsų verslo idėja - elektroninė apyrankė, kuri įsimena slaptažodžius. ( Pvz. : nešiojamo kompiuterio, facebook, el. bankininkystės, el. pašto.) Dėvint apyrankę, jungiantis prie asmeninių paskyrų nereikia kiekvieną kartą įvesti slaptažodžių, jie saugomi apyrankės atmintyje ir nuotoliniu būdu „atrakina“ paskyras. Apyrankės dėka ne tik nereikia įsiminti daugybės skirtingų slaptažodžių, tačiau užtikrinamas asmeninių paskyrų saugumas. Prisijungti gali tik savininkas, dėvintis apyrankę. Pametus apyrankę, ją galima užblokuoti, nes ji susieta su išmaniuoju telefonu. Mūsų produktas reikalingas visiems internetinėmis paskyromis besinaudojantiems žmonėms. Apyrankės dėka vartotojui nereikia įsiminti daugybės skirtingų savo el. paskyrų slaptažodžių bei užtikrinamas asmeninių paskyrų saugumas. Mūsų pagrindinė rinka – Lietuvos piliečiai besinaudojantys išmaniaisiais telefonais ir įvairiomis internetinėmis paskyromis. Įvesdami savo produktą į rinką mes pakeisim žmonių požiūrį į internetinių paskyrų saugą. Jų paskyros bus apsaugotos ir jiems nebereikės galvoti ir įsiminti sudėtingų slaptažodžių, kad to pasiektų. Tikimės, kad šis naujas požiūris ir mūsų produktas sparčiai išpopuliarės ir atneš kompanijai didelį pelną. Elektroninės apyrankės pagrindinis principas yra palengvinti kasdieninius žmonių rūpesčius kalbant apie prieigas prie įvairių tinklalapių ir banko sąskaitų. Tiesiog si apyranke prisimena visus tavo slaptažodžius. Produktas yra įvairiapusiškas, mobilus, patogus, akiai gražaus dizaino. Technologija yra unikali tuo, kad nereikia įvedinėti ranka nieko, nuotoliniu būdu apyranke prisijungia prie reikiamu paskiru. Unikalus mūsų produktas tuo, kad ji gali visada nešiotis su savimi, duomenys prie įvairiu tinklalapiu su slaptažodžiu bus prieinami tik tau, tai reiškia, kad saugumas garantuotas, jog nenukentės asmeniniai duomenys. Taip pat apyrankes gaminsime įvairių spalvų ir unikalaus dizaino, kad žmonėm butu patogu jas nešioti. Produktas i rinką yra leidžiamas naujai, reikia dar pirma patį produktą įdiegti, vėliau mūsų įmonė tikisi bent jau pačio produkto išpopuliarinimo, kad žmonės susipažintų su jo teikiama nauda ir pranašumais bei veikimo principu. Mums svarbiausia, jog produktas ir „Brand'as“ taptu pasauliniu ir lyderiautų rinkoje (toks mūsų „milestone“).

Mūsų produktui visada bus keliama aukšta kartelė, kadangi būtent toks modelis ir produktas bus vienas iš pirmųjų rinkoje, todėl ir bandysime išlaikyti ji aukščiausiame taške, suteikiant didelį pranašumą prieš kitus produktus. Mūsų įmonei jis bus naudingas tuo, kad aiškiai galėsime numatyti ateities planus jei produktas susilauks populiarumo ir tikrai jam galima bus pritaikyti daugybę papildomu funkcijų.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 67 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (2366 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laura
  • Verslo idėjos pristatymas Elektroninė epyrankė
    10 - 8 balsai (-ų)
Verslo idėjos pristatymas Elektroninė epyrankė. (2015 m. Lapkričio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-idejos-pristatymas-elektronine-epyranke.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 14:06
×