Verslo įmonės valdymo, veiklos organizavimo ir apskaitos pagrindiniai aspektai


Kauno kolegijos. vadybos ir ekonomikos fakulteto. įstaigų ir įmonių administravimo katedra. Verslo įmonės valdymas. Verslo įmonės veiklos organizavimas (banko sąskaitos atidarymas). Verslo įmonės veiklos organizavimas (antspaudo įsigijimas). Verslo įmonės veiklos organizavimas (prekių ženklai). Verslo įmonės veiklos organizavimas (patalpos). Verslo įmonės veiklos organizavimas (įrengimų įsigijimas). Verslo įmonės veiklos organizavimas (standartai ir kokybė). Verslo įmonės veiklos organizavimas (personalas). Verslo įmonės apskaitos pagrindiniai aspektai. Verslo sauga.

Įregistravus bendrovę įmonių registre, kaupiamoji sąskaita yra perregistruojama į atsiskaitomąją įmonės sąskaitą. Administracijos vadovas pateikia: prašymą sąskaitai atidaryti; bendrovės registravimo pažymėjimo originalą ir kopiją; bendrovės įstatų originalą ir kopiją; vadovo paskyrimo ar išrinkimo dokumentus (įsakymas, nutarimas, susirinkimo protokolas) arba patvirtintą jo nuorašą; bendrovės antspaudą; asmenų tapatybę liudijančius dokumentus (pasus); parašų ir antspaudo pavyzdžių korteles (2 egz.). IĮ atsiskaitomoji sąskaita atidaroma įmonės savininko nuožiūra, įregistravus įmonę.

Verslo įmonės administracijos funkcijos, susijusios su verslo saugos planavimu: 1.Saugumo režimo užtikrinimas: pastatų ir teritorijos sauga; įrengimų sauga; ryšio ir komunikacijų linijų sauga; pervežimų sauga; pakrovimo-iškrovimo darbų kontrolė.

Operatyvioji veikla: dokumentų slaptumo režimo užtikrinimas; transporto ir lankytojų kontrolė; ryšiai su išore saugumo klausimais (policija, saugos firmomis ir pan.). 3.Veiklos, susijusios su saugumo užtikrinimu, administravimas: personalo priėmimo klausimai; kritinių situacijų prevencija; perspektyvinių priemonių ruošimas.

  • Verslas Skaidrės
  • MS PowerPoint 48 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 28 puslapiai (2055 žodžiai)
  • Kolegija
  • Agnė
  • Verslo įmonės valdymo, veiklos organizavimo ir apskaitos pagrindiniai aspektai
    10 - 5 balsai (-ų)
Verslo įmonės valdymo, veiklos organizavimo ir apskaitos pagrindiniai aspektai. (2015 m. Lapkričio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-imones-valdymo-veiklos-organizavimo-ir-apskaitos-pagrindiniai-aspektai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 06:14
×